Zagraj w piłkę z marką JOJO

Specjalnie dla najmłodszych fanów sportu firma Nestlé przygotowała nowość – żelki JOJO Futbolowy mix. Pyszne, kolorowe żelki w różnorodnych kształtach dostarczą dzieciom prawdziwie piłkarskiej frajdy.

Nowe słodycze, dostępne w sklepach od maja, to wyjątkowy mix smaków, kształtów i kolorów. Żelki o smaku maliny, jabłka, banana i brzoskwini dostępne będą w super kształtach: piłki, gwizdka, piłkarza, korków i rękawic piłkarskich. Żelki JOJO Futbolowy mix z pewnością staną się ulubioną słodką przekąską dzieciaków, które uwielbiają grać w piłkę nożną.

Każdy mały sportowiec marzy, by strzelać gole dla reprezentacji narodowej lub stanąć w bramce najlepszej drużyny na świecie. Aby marzenia się spełniły, trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Biegając z piłką po boisku, dzieci od najmłodszych lat kształtują nawyk uprawiania sportu i spalają kalorie. Dlatego marka JOJO zachęca dzieci i ich rodziców do aktywnego spędzania czasu. Zgodnie z hasłem JOJO Aktywni umieszczonym na opakowaniach żelków marka, za pomocą krótkich, humorystycznych wierszyków inspiruje do biegania, grania w piłkę, pływania, jazdy na rowerze, czy hulajnodze. Pomysłów na wiosenne, sportowe popołudnia jest naprawdę wiele!

Ruch i prawidłowo zbilansowany jadłospis to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia dziecka. Wtedy jest również miejsce na słodkie przekąski takie jak żelki i pianki JOJO. Z myślą o małych konsumentach, słodycze JOJO zostały stworzone bez dodatku sztucznych barwników. Każdy rodzic może w łatwy sposób przekonać się, jakich składników odżywczych dostarczają słodycze Nestlé, patrząc na KOMPAS ŻYWIENIOWY umieszczony na opakowaniu. Składa się on z tabeli wartości odżywczych, dzięki której wiadomo, ile żelków stanowi porcję, ile taka porcja zawiera białka, czy cukrów, a także ramek „Warto wiedzieć” „Warto zapamiętać” i „Dobre pytanie”, będących źródłem cennych wskazówek i ciekawostek żywieniowych. Dodatkowo wskaźnik GDA, umieszczony na przedzie opakowania, informuje, ile kalorii zawiera i jaki procent zapotrzebowania na energię pokrywa jedna porcja produktu. Dzięki tym informacjom rodzice mogą w łatwy sposób kontrolować jakość oraz ilość słodyczy, które ich pociechy mogą spożywać w ciągu dnia. Więcej porad żywieniowych oraz informacji na temat słodyczy JOJO znajduje się na stronie www.jojo.pl.

Sugerowana cena żelków JOJO Futbolowy mix to ok. 2,85 zł. Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenie ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu