Przejdź do treści

Rośnie już concordiowy las

22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi. W tym roku związany jest z obchodami Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi i odbywa się pod hasłem „Dobra energia dla wszystkich”. W tym czasie obserwujemy zazwyczaj wiele akcji mających na celu ochronę natury. Concordia Ubezpieczenia postawiła na ekologiczną inicjatywę i posadziła 1500 drzew, akcentując tym samym swoje zaangażowanie w działania na rzecz ekologii.

– Już wiele razy okazaliśmy naszą wrażliwość na potrzeby społeczne, wspierając przede wszystkim dzieci. Teraz naszą uwagę skupiliśmy na działaniach ekologicznych, posadziliśmy drzewa, dzięki którym i teraz, i w przyszłości będziemy oddychać. Posadziliśmy dęby stabilne i solidne jak Concordia – mówi Katarzyna Jankowska, Dyrektor Biura Marketingu Concordia Ubezpieczenia.

Dzięki proekologicznym działaniom przedstawicieli Concordia Ubezpieczenia w Łęknie koło Zaniemyśla rośnie już 1500 drzew. Już w czerwcu podczas dorocznego Kongresu Sprzedaży zostanie posadzony dąb, który stanie na czele lasu Concordia Ubezpieczenia i będzie symbolem zaangażowania firmy w ekologiczne działania. Las będzie się stopniowo powiększał, rósł w siłę razem z firmą. Nieprzypadkowo Concordia Ubezpieczenia sadzi dębowy las, ponieważ to solidne drzewo, które potrafi oprzeć się wichurom, niekorzystnym warunkom atmosferycznym, jest mocne i dobrze ukorzenione. Podkreśla ono cechy i wartości jakimi kieruje się w swojej działalności Concordia Ubezpieczenia.