Nowe szampony piwny i jajeczny – w naturze siła

Wiosną 2012 roku linia Barwa Naturalna została wzbogacona o dwa nowe szampony z kompleksem witamin: piwny dodający blasku i jajeczny o właściwościach regenerujących. Produkty stworzono na bazie naturalnych składników zapewniających odżywienie i wzmocnienie kondycji włosów oraz skóry głowy. Szampony nie zawierają obciążających silikonów, dzięki czemu włosy na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Ich regularnie stosowanie sprawia, że włosy stają się mocne, lekkie i podatne na układanie. Receptury produktów zostały opracowane przy współpracy z mikrobiologiem i dermatologiem.

Nowość! BARWA NATURALNA Szampon Piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Wyciąg z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów, dzięki którym włosy i skóra głowy są nawilżone i odżywione. Szampon przywraca blask i witalność włosom a także dodaje im elastyczności i zmniejsza ich łamliwość.

  • Pojemność: 300ml
  • Cena: ok. 4,50 zł

Nowość! BARWA NATURALNA Szampon Jajeczny regenerujący z kompleksem witamin

Szampon jajeczny przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych, farbowanych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i wymagających silnej regeneracji. Proteiny pozyskiwane z jajka przywracają włosom blask oraz chronią przed mikrouszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne, takie jak czesanie, mycie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Zawarty w szamponie kompleks witamin nawilża i ułatwia odbudowę struktury włosa.

  • Pojemność: 300ml
  • Cena: ok. 4,50 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu