CBRE zarządcą Alfa Centrum w Olsztynie

CBRE, największa na świecie firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych, została wybrana na zarządcę centrum handlowego Alfa Centrum w Olsztynie. Właścicielem centrum jest brytyjski fundusz Rockspring Property Investment Managers.

Alfa Centrum to największa galeria handlowa w Olsztynie i w całym województwie warmińsko-mazurskim. Galeria usytuowana jest w centrum Olsztyna przy alei Piłsudskiego 16 i zajmuje łączną powierzchnię około 46.000 m kw., w tym ok. 25.000 m kw. powierzchni handlowej i 1.020 m kw powierzchni biurowej. Galeria posiada 5 kondygnacji, w tym 2 poziomy parkingu podziemnego na ponad 700 samochodów i jeden poziom przeznaczony na sale kinowe multipleksu, którego operatorem jest Helios. Głównymi najemcami Alfa Centrum są to m.in. H&M, New Yorker, Rossmann, Douglas, Empik, Nike, Adidas, Puma, Pierre Cardin, House, Ecco, CCC, Solar, Reserved, Big Star, Apart, Home&You.

CBRE będzie zarządzała powierzchnią handlową i biurową Alfa Centrum.

„Czujemy się docenieni, że zostaliśmy zarządcą tak prestiżowego centrum handlowego. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, galeria będzie zarządzana efektywnie i z korzyścią zarówno dla właściciela, jak i najemców obiektu.” – powiedziała Beata Kokeli, Starszy Dyrektor, CBRE Property Management & Retail.

CBRE Property Management zarządza nieruchomościami komercyjnymi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o łącznej powierzchni ok. 850.000 m kw. CBRE oferuje profesjonalne i efektywne usługi zarządzania nieruchomościami handlowymi, biurowymi i magazynowymi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu