Klienci najbardziej ufają urządzeniom drukującym HP

Firma HP poinformowała o przyznaniu urządzeniom drukującym HP tytułu „Dobry Produkt 2011”. Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o wyniki Ogólnopolskich Badań Postaw i Preferencji Konsumentów, które przeprowadzono na próbie 1000 osób metodą wspomaganego komputerowo wywiadu telefonicznego (CATI). Opiekę merytoryczną nad badaniem zapewnił Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

W badaniach respondenci musieli odpowiedzieć na pytanie które marki produktów uważają za jakościowo dobre i godne zaufania. W kategorii drukarki i urządzenia wielofunkcyjne firma HP otrzymała największą liczbę głosów, zdobywając tym samym tytuł „Dobry Produkt 2011”.

„Wyróżnienie zdobyliśmy drugi rok z rzędu, co potwierdza nie tylko naszą pozycję lidera na rynku, ale też najwyższą jakość i innowacyjność oferowanych przez nas produktów. Jednym z takich przykładów jest technologia mobilnego drukowania HP ePrint, która umożliwia podniesienie efektywności i wydajności naszych klientów w codziennej pracy – powiedział Paweł Polok, Dyrektor Generalny Działu Druku i Przetwarzania Obrazu (IPG) w HP Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu