SARE finalizuje planowane zmiany w strukturze

We wrześniu ubiegłego roku na stanowisko Dyrektora Zarządzającego SARE S.A. wprowadzony został Dariusz Piekarski. Nominacja ta rozpoczęła procedurę wyjścia z Zarządu Grupy Krzysztofa Dębowskiego.

Od sierpnia br. dwuosobowy skład Zarządu SARE S.A. stanowić będą, Tomasz Pruszczyński, na stanowisku Prezesa Zarządu oraz Damian Rutkowski, jako Wiceprezes Zarządu. Planowana zmiana w składzie zarządu jest efektem działań, do których spółka przygotowywała się już od kilku miesięcy. Krzysztof Dębowski, który odpowiadał za strategiczne i operacyjne zarządzanie spółką z dniem 31 lipca 2012 przestanie pełnić funkcję Członka Zarządu SARE S.A. oraz inis Sp. z o.o.

– Krzysztof był z nami od samego początku. Razem tworzyliśmy spółkę SARE przed ośmioma laty, rozwijaliśmy ją, wprowadzaliśmy na giełdę. Wierzymy, że nowe wyzwania jakich podejmie się w niedalekiej przyszłości będą dla niego równie rozwojowe i satysfakcjonujące. Z naszej strony życzymy mu samych sukcesów – mówi Tomasz Pruszczyński

Do rezygnacji Dębowskiego Zarząd przygotowuje struktury Grupy już od ubiegłego roku. Jedną z podjętych decyzji było wprowadzenie na stanowisko Dyrektora Zarządzającego SARE S.A. doświadczonego managera, Dariusza Piekarskiego.

Krzysztof Dębowski pozostał w branży emarketingowej. Jako inwestor strategiczny, zaangażował się w projekt z obszaru interaktywnych gier i aplikacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu