Madison kocha recykling!

Współpraca artystów i ekologów to najlepszy sposób, aby przybliżyć społeczeństwu ważny problem, jakim jest ochrona środowiska. Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w sobotę 21 kwietnia w Galerii Handlowej Madison spotkają się wszyscy Ci, którym zależy na zdrowiu i pięknie naszej planety.

1 Centrum Madison, Dzień Ziemi, ekologia, galeria Madison, GH Madison, Madison, Madison Gdańsk, Monika TrzcińskaOsoby odwiedzające stoisko recyklingu na własne oczy zobaczą, jak szkło może przekształcić się w piękną unikatową biżuterię, plastikowe nakrętki w wesołe zabawki, a zakrętki od słoików i korki od butelek w zabawny instrument. W programie występy taneczne oraz pokazy eko mody z udziałem najmłodszych – bo nauka życia w zgodzie z ekologią powinna zacząć się już w przedszkolu!

Celem akcji jest zachęcenie uczestników do wspólnej kreatywnej zabawy w tworzenie nowoczesnych dzieł z odzysku, a także propagowanie pozytywnych eko wzorców, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Na dzieci czekać będzie szereg konkursów z nagrodami, które zostały ufundowane przez Fundację Marka Kamińskiego. Eko-impreza połączona będzie także ze zbiórką zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych (elektrośmieci) prowadzoną przez firmę Stena.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w samym centrum Gdańska. Jest dogodnie zlokalizowana, w bezpośredniej bliskości Dworca Głównego PKP i dużego śródmiejskiego węzła komunikacyjnego. Liczy ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych, które zostały dobrane do potrzeb i oczekiwań gdańszczan. Galeria mieści także delikatesy spożywcze Bomi, wygodnie skomunikowane z podziemnym parkingiem oraz klub sportowy Gymasion. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy, jak i przychodnią Invicta.

Przygotowała

Monika Trzcińska
Dyrektor Marketingu

Galeria Handlowa Madison
Javin Investments Sp. z o.o. – Zarządca Obiektu
ul. Gnilna 2, 80-847 Gdańsk
tel. +48 58 766 75 30
fax  +48 58 766 75 25
mtrzcinska@madison.gda.pl
www.madison.gda.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu