Przejdź do treści

Axis Communications zaprezentuje najnowsze kamery IP oraz profesjonalne rozwiązania do monitoringu wizyjnego na targach SECUREX 2012

Firma Axis Communications (www.axis.com), lider światowego rynku sieciowych rozwiązań wizyjnych, zaprezentuje najnowsze modele kamer IP na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX, która odbędzie się w dniach 23–26 kwietnia 2012 r. na terenie centrum wystawienniczego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W pawilonie 7A na stoisku 9, odwiedzający wystawę SECUREX 2012, najważniejsze spotkanie branży bezpieczeństwa w Polsce i Europie Środkowej, będą mieli szansę zapoznać się z nowościami produktowymi w portfolio Axis Communications w zakresie sieciowych rozwiązań do monitoringu wizyjnego.

AxisCommunications zaprezentuje możliwości swoich najlepszych rozwiązań w zakresie nadzoru IP – od najnowszej propozycji dla małych i średnich instalacji – programu AXIS Camera Companion, oferujących doskonałą jakość obrazu i wyposażonych w technologię Lightfinder kamer AXIS Q1602 i Q1604, pracujących w trybie HDTV oraz odpornych ekstremalne warunki pogodowe kamer AXIS Q6034-C z 18-krotnym zoomem optycznym, czy kamerę kopułkową PTZ AXIS P5544, przystosowaną do pracy wewnątrz pomieszczeń, która dzięki kombinacji 2 obiektywów i możliwości obrotu o 360° daje możliwość podglądu panoramicznego obiektów o powierzchni aż do 900 m2 przy jednoczesnej możliwości intentyfikacji osób. Dzięki temu, świetnie sprawdza się na lotniskach, w centrach handlowych i obiektach użyteczności publicznej. Oprócz tego,Axis Communication pokaże najnowsze wideoenkoder AXIS P7210, P7214 oraz Q7424-R, gotowy do pracy nawet w warunkach pustynnych.

Zgromadzeni na targach reprezentanci firmy, wśród nich eksperci Axis odpowiedzialni za rozwój kanału dystrybucji w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również specjaliści techniczni będą udzielać informacji o globalnej strategii oraz o najnowszych rozwiązaniach w portfolio AxisCommunications oraz programach partnerskich firmy. Podczas całego okresu trwania targów informacji udzielać będzie również Agata Majkucińska, Key Account ManagerAxisCommunications w Polsce. Odwiedzających SECUREX 2012 gości będą mieli również możliwość spotkania się z Zsanną Csuthi, Sales Managerem CEE w Axis Communications.

Goście odwiedzający targi będą mieli również możliwość porozmawiania z reprezentantami firmy Proxim Wireless – partnera technologicznegoAxisCommunications. Podczas trwania imprezy możliwe będzie również spotkanie kluczowych przedstawicieli lokalnych dystrybutorówAxisw Polsce, w tym firmy ADI Global – najnowszego dystrybutora produktów i rozwiązań Axis Communications.