Pierwszy w Polsce butik Karen Millen otwarty w Klifie Gdynia

Karen Millen to znana i doceniona marka odzieżowa dedykowana wymagającym kobietom, poszukującym w świecie mody wyjątkowej jakości i unikalnego stylu. Jedyny w Polsce butik tej marki został otwarty w gdyńskim Klifie.

Najnowsza kolekcja wiosna – lato 2012 ekskluzywnej marki Karen Millen dostępna jest już dla klientów gdyńskiego Klifu. Wiosenno – letnie propozycje utrzymane są w eklektycznym stylu. Abstrakcyjne nadruki, intensywne, tropikalne wzory i śmiałe kolory kontrastują ze sportowymi, nowoczesnymi kształtami i stonowanymi barwami pustyni. Kolekcja wyróżnia się wieloma nawiązaniami do natury. Jedwabna kurtka motocyklowa noszona z dopasowaną bluzką i jedwabnymi spodniami w tradycyjnym wzorze kontrastuje z motywami roślinnymi. W miejskiej dżungli kobieta Karen Millen będzie mogła przemykać się także w miękkich taftowych marynarkach khaki i sukienkach z plisowanego tiulu. Całość kolekcji prezentuje się niezwykle luksusowo i w stylu glamour. Marka nie boi się odważnych zestawień, zachwycając mieszanką barw, ciężarem faktur i struktur użytych materiałów.

O oryginalności propozycji marki Karen Millen na sezon wiosna-lato 2012 będą mogli, jako jedyni w Polsce, przekonać się mieszkańcy Trójmiasta, odwiedzający butik otwarty w Klifie Gdynia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu