GREY group ze spotem Redd’s w świecie Alicji w krainie czarów

Ruszyła nowa kampania Redd’s Cranberry autorstwa GREY group. Pierwsza odsłona reklamy ma miejsce w internecie, na tydzień przed premierą telewizyjną.

“Zaczęło się od paradoksów. Nowy Redd’s Cranberry jest czarny (z wierzchu), a czerwony (w środku). Żurawina jest mała, a robi duże wrażenie. Królik okazuje się księciem z bajki. A wszystko to przytrafia się ciekawej Alicji w Krainie Czarów” – mówi Katarzyna Sośnierz, Group Creative Director, GREY group.

Tak wygląda druga odsłona kampanii o ciekawości, która prowadzi do Redd’sa. Tym razem ciekawość doprowadziła do stworzenia niezwykłego, czarno – czerwonego filmu, którego powstanie było możliwe tylko dzięki mieszance wyjątkowych twórców. Reżyser z Nowego Jorku Marc Wilkins, wybitny choreograf Piotr Jagielski, kosmiczne kostiumo-rzeźby przygotowane przez projektantkę Marię Bulandę i Halinę Mrożek, maski wykreowane przez specjalistkę z Teatru Wielkiego. A wszystko to do niesamowitej muzyki prosto z Berlina stworzonej przez Kissogram, którzy sami określają swój styl jako „Party Apokalypse”.

16 kwietnia do sieci trafiła dłuższa, bo aż 97 sekundowa wersja reklamy. Można ją zobaczyć pod poniższym linkiem: http://youtu.be/aGmDrw2LC1w

97 sekundową wersję reklamy będzie można także zobaczyć w kinach. Spot telewizyjny trafi do emisji 23 kwietnia.

GREY group uzupełnia działania ATL szeroko zakrojoną komunikacją interaktywną. Grupa m.in. zarządza fanpage Redd’s: http://www.facebook.com/Redds Wcześniejsze działania GREY group na rzecz marki Redd’s Cranbery to między innymi styczniowa akcja, w której proszono internautów o pomoc w „walce” o wprowadzenie piwa Redd’s Cranberry do regularnej sprzedaży. Dzięki tej kampanii w styczniu 2012 Redd’s był jednym z liderów aktywności w branży piwnej i  zdobywając drugie miejsce w raporcie aktywności Facebook, sporządzonym przez CheeseCat.

Twórcy kampanii Redd’s:

Grey Group:

  • Kreacja: Katarzyna Sośnierz, Magda Zalewska, Agnieszka Stypa
  • Client Service: Katarzyna Szewczuk, Marta Sawicka
  • Produkcja: Agata Bereś

Reżyseria: Marc Wilkins

Zdjęcia: Wojciech Zieliński

Produkcja: Papaya

Postprodukcja: Platige Image

Muzyka: Kissogram

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu