Firma D+H Polska na targach Securex w Poznaniu

Organizowane co dwa lata targi Securex są dla wielu firm okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć w zakresie wszelkiego rodzaju zabezpieczeń. Wśród wystawców nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z liderów ochrony przeciwpożarowej, czyli firmy D+H Polska.

W dniach 23 – 26 kwietnia w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex. Impreza ta jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem tego typu zarówno w Polsce, jak i całej Europie Środkowej, umożliwiającym gościom poznanie najnowszych technologii, kierunków rozwoju oraz trendów w dziedzinie ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych. W tym roku wystawa zlokalizowana będzie w aż czterech pawilonach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Swoją obecność na targach Securex 2012 zapowiedziała również firma D+H Polska, która na swoim stoisku zaprezentuje szereg nowych rozwiązań dostępnych w jej ofercie. Jedną z nich jest magistrala komunikacyjna dla systemów oddymiania i naturalnej wentylacji – AdComNet. Umożliwia ona połączenie nawet kilkuset central oddymiania i naturalnej wentylacji w jeden dowolnie konfigurowalny system. Pozwala to na zmniejszenie ilości wymaganych kabli oraz daje możliwość elastycznej konfiguracji całego systemu, bez konieczności wprowadzania zmian w fizycznym okablowaniu poszczególnych elementów.

Nowością jest również system oddymiania zasilany napięciem 230 V, który idealnie sprawdza się w przypadku rozbudowanych instalacji, w których instalacja 24 V wymagałaby zastosowania drogich i uciążliwych w montażu długich przewodów, tras kablowych i elementów mocujących. Dzięki zastosowaniu zasilania 230 V, rozwiązanie firmy D+H Polska pozwala znacznie zredukować koszty okablowania, bez narażania się jednocześnie na problemy związane ze spadkami napięcia, które często są problemem rozległych instalacji typowych dla pomieszczeń takich jak przeszklone atria, budynki przemysłowe, stacje kolejowe, lotniska czy hale wielofunkcyjne. Dodatkowo, wszyscy którzy odwiedzą stoisko firmy D+H Polska będą mogli zapoznać się z najnowszym modułem sterującym wentylatorami w systemach oddymiania.

Kolejną nowością w ofercie firmy D+H Polska jest pierwszy na świecie napęd do okien zasilany energią słoneczną, czyli Ventic Solar. Napęd ten, dzięki kompaktowej obudowie wyposażonej w zintegrowany, monokrystaliczny panel słoneczny, pozwala na łatwe sterowanie oknami dachowymi, fasadowymi oraz wywietrznikami bez konieczności kłopotliwego doprowadzania kabli zasilających. Rozwiązanie to pozwala na znaczne skrócenie czasu montażu, nawet w przypadku okien położonych w trudno dostępnych miejscach, oraz na obniżenie kosztów inwestycji, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Grupa D+H, posiada w swojej ofercie produkty z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz naturalnej wentylacji, które dzięki nieustannym działaniom badawczo-rozwojowym, prowadzonym przez firmę, należą do najnowocześniejszych na rynku. D+H Polska gwarantuje swoim Klientom kompleksową obsługę serwisową na wszystkich etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów. Firma D+H Polska, oprócz siedziby we Wrocławiu, posiada sześć Oddziałów Regionalnych: w Stargardzie Szczecińskim, Gdańsku, Zabrzu, Poznaniu, Warszawie i Łodzi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu