Wymień waluty z Inwestycje.pl

Inwestycje.pl SA we współpracy z Kantorino.pl stworzyły serwis partnerski kantor.inwestycje.pl. Jest on nowoczesną platformą internetową  służącą wymianie walut w prosty i wygodny sposób.

Tempo życia w ostatnich latach uległo znaczącemu przyśpieszeniu. Wszyscy szukają oszczędności czasu i wygody na każdym kroku. To zadanie idealnie wypełnił Internet, bez którego ciężko jest sobie teraz wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Efektem tych zmian jest przenoszenie przez firmy swoich biznesów do sieci. Niedługo już nie będą dziwić nawet zakupy spożywcze z dostawą do domu. Kantory internetowe istnieją od niedawna, ale już zdążyły zdobyć ogromną popularność. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku jest kantor.inwestycje.pl , który powstał w tym właśnie celu.

– Wszystkim naszym Klientom oferujemy narzędzie, które łączy bezpieczeństwo i wygodę użytkowania z możliwością uzyskania znaczących oszczędności. To u Nas bez wychodzenia z domu, w bezpieczny sposób można wymienić podstawowe waluty – mówi Marcin Mazur, Prezes Zarządu Funduszy Inwestycyjnego Venture Capital Tech Fund S.A, będącego właścicielem spółki Kantorino.pl.

Korzystanie z platformy jest bardzo proste i intuicyjne. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem na początek należy wybrać rodzaj transakcji która nas interesuje, czyli kup/sprzedaż. Następnie określa  się daną walutę i jej ilość. Cały proces kończy się wyborem banku, uzupełnieniem danych do przelewu oraz zatwierdzeniem całego procesu.

– Jedną z największych zalet platformy jest umożliwienie Naszym klientom swobody podejmowania decyzji przy zakupie waluty, serwis KANTORIS udostępnia wykresy prezentujące aktualne kursy platformy FOREX – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Inwestycje.pl S.A.

Po uruchomieniu platformy zloto.inwestycje.pl, jest to kolejny krok realizujący naszą strategię biznesową. Naszym celem jest nie tylko rozpowszechnianie wiedzy i informacji o inwestowaniu, ale także udostępnianie narzędzi ułatwiających i przyśpieszających przeprowadzanie zakupów i innych transakcji finansowych online – mówi Anna Sołowska-Łabaz, Business Development & Marketing Director Inwestycje.pl S.A.