Forum IAB 2012: takiego show na pewno jeszcze nie widziałeś

Do rozpoczęcia Forum IAB tegorocznej edycji Forum IAB zostało pięć tygodni, a tymczasem Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska ujawnia pierwsze nazwiska prelegentów.  Tegoroczna odsłona wydarzenia na pewno przejdzie do historii, bowiem jako keynote speaker wystąpi… Bruce Dickinson z zespołu Iron Maiden!

Tegoroczne Forum IAB, które zbliża się wielkimi krokami, przebiegać będzie według słynnego cytatu Alfreda Hitchcocka: zacznie się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie będzie nieprzerwanie rosnąć.

Najgłośniejszym (dosłownie) nazwiskiem, które będzie gościć podczas Forum to Bruce Dickinson, wokalista zespołu Iron Maiden. Choć mało kto wie, artysta jak na to także zawodowy pilot brytyjskich linii lotniczych, przedsiębiorca, oraz prezenter telewizyjny. Jego pasją od dłuższego czasu jest także marketing. Pracując jako dyrektor marketingu w Astraeus Airlines wielokrotnie zadziwiał swoimi odważnymi i nieszablonowymi działaniami.

– Jak co roku, Forum IAB przyciąga wszystkich uczestników nazwiskami prelegentów. Ściągnięcie takiej gwiazdy jak Bruce Dickinson na naszą konferencję potwierdza duży rozmach naszego przedsięwzięcia. – powiedziała Patrycja Sass-Staniszewska, dyrektor biura IAB Polska.

Bruce Dickinson to prawdziwy człowiek renesansu. Dzięki niezwykłemu zmysłowi przedsiębiorczości uzyskał  dotacje rządowe i stworzył  firmę zajmującą się technologiami lotniczymi, dając zatrudnienie ponad 1500 ludziom w Walii. Jest on również zaangażowany w projekt mający na celu budowę bezzałogowych samolotów (dronów), które znalazły zastosowanie zarówno w przemyśle jak i wojsku.

W swoich prezentacjach Bruce dostarcza odpowiedzi na pytania:

  • Jak prosperować w ciągle zmieniającym się turbulentnym otoczeniu, czyli jak jednego dnia sprzedać 50 000 biletów na koncert, a następnego dnia negocjować złożone umowy leasingowe z dostawcami samolotów?
  • Jak skutecznie zaplanować swoje przedsięwzięcia biznesowe a jednocześnie  wykorzystywać nadarzające się okazje?
  • Jak wyciągać lekcje z porażek i sukcesów w biznesie?

Forum IAB, coroczna konferencja organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska w tym roku odbędzie się w dniach 23/24 maja w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu