Bush&Mills organizuje festiwal i wysyła fanów do Irlandii

Ruszył wielki konkurs Bush&Mills Live. Trzy osoby mają szansę wyjechać do Irlandii na pierwszy w historii festiwal organizowany w najstarszej działającej na świecie destylarni whiskey z udziałem Snow Patrol i innych artystów. Akcja wystartowała 12 kwietnia 2012.

Marka BUSHMILLS™, należąca do portfolio Diageo organizuje, po raz pierwszy w historii, festiwal muzyczny w destylarni whiskey. W ramach konkursu Bush&Mills Live polscy fani mają szansę wygrać wyjazd na to unikalne wydarzenie. Zgłoszenia można dodawać poprzez specjalną konkursową aplikację dostępną na oficjalnym profilu Bushmills na Facebooku – B.Brothers, pod adresem: http://www.facebook.com/B.BrothersAndOthers/app_132561156870486

Zadanie konkursowe polega na dodaniu zdjęć pokazujących historię znajomości trójki zgłaszającej swój udział. Przy pomocy dostępnych w aplikacji narzędzi można je edytować. Cel: oczarować historią swojej znajomości jury. Po 15 maja, 30 najciekawszych wybranych przez Jury Konkursowe prac, stanie do rywalizacji w otwartym głosowaniu, które potrwa na Facebooku od 21 maja do 6 czerwca. Zwycięska ekipa w dniach 21-22 czerwca weźmie udział w festiwalu Bushmills Live w Old Bushmills Distillery, w Bushmills Village, w Hrabstwie Antrim w Irlandii Północnej. Przed uczestnikami z całego świata, wyłonionymi w krajach biorących udział w projekcie na żywo wystąpią: zespół Snow Patrol oraz irlandzcy artyści Iain Denis Archer i Foy Vance. Dodatkową atrakcją, oprócz wycieczki i biletu na ekskluzywny festiwal i będzie możliwość zwiedzenia zabytkowej destylarni, gdzie od ponad 400 lat powstaje whiskey, oraz możliwość stworzenia pod okiem mistrzów autorskiego blendu tego trunku dla każdego uczestnika festiwalu. Jestem bardzo podekscytowany Bushmills Live.  Tego lata destylarnię odwiedzą niezwykli ludzie o niezwykłych talentach. Pokażemy całemu światu najlepsze rzemiosło – w whiskey i w muzyce.” powiedział Colum Egan, Mistrz Destylacji z Old Bushmills Distillery.

Za organizację i promocję konkursu Bush&Mills Live w  całości odpowiada agencje Brain Juice. Wsparciem sprzedażowym akcji jest promocja konsumencka realizowana w sieci Real – konkurs SMS.

Zapraszamy do śledzenia konkursu Bush&Mills Live na oficjalnym profilu marki na Facebook’u: http://www.facebook.com/B.BrothersAndOthers

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu