Zbierz paczkę znajomych i zgarnij fantastyczne nagrody

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl organizuje konkurs dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wyjazdu bez paczki przyjaciół. Osoby, które chcą walczyć o jedną z dziesięciu nagród głównych – w tym o aparat fotograficzny, nawigację samochodową i vouchery hotelowe o wartości 100 euro – muszą skorzystać z aplikacji znajdującej się na stronie: https://www.facebook.com/eskypl/app_121958114594936. Rywalizacja potrwa od 16 kwietnia do 6 maja 2012 roku.

– Pomyśleliśmy, że weekend majowy, to szczególny moment. Lubimy wówczas wyjeżdżać i najczęściej jeździmy właśnie z przyjaciółmi – nie wymaga to dużej organizacji i dopasowywania urlopów kilku osób, bo najczęściej te dni i tak mamy wolne. – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl – Dlatego nasz konkurs toczy się właśnie wokół takich wyjazdów i hotelu, do którego uczestnicy zapraszają jak najwięcej znajomych na wspólny wypad majówkowy. Wybierają też jedną z form spędzania czasu wolnego i wyjaśniają w oryginalny sposób, dlaczego właśnie to chcieliby robić.

Ilość przyjaciół zaproszonych na majówkowy wyjazd przeliczana jest na punkty. Każdego dnia, z osób z największą ilością punktów, jury wybierze te trzy, które otrzymają nagrody dzienne w postaci: przewodników turystycznych wydawnictwa Pascal z siedmiodniowym ubezpieczeniem podróżnym gratis, kuponów rabatowych o wartości 100 PLN – do wykorzystania podczas rezerwacji dowolnego pobytu hotelowego z oferty eSKY.pl, oraz smyczy z logiem eSKY.pl. Uczestnicy zabawy będą mogli zdobyć nagrodę dzienną tylko raz, gdy ją wygrają, nadal będą mieli szansę otrzymać jedną z nagród głównych. A są to: aparat fotograficzny Canon PowerShot A800, nawigacja samochodowa GoClever Navio 400 (PL+EU) oraz osiem voucherów hotelowych o wartości 100 euro każdy, do wykorzystania przy rezerwacji pobytu hotelowego z oferty dostawcy Transhotel, ważne do 31.12.2012.

Nazwiska zwycięzców zostaną podane do 20 maja 2012 roku. Laureaci są zobowiązani przesłać do organizatora swoje dane kontaktowe w terminie do 31 maja, by do końca czerwca mógł on przekazać im nagrody.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu