Wysyłaj i wygrywaj – konkurs dla klientów Siódemka Service Point

Wszyscy klienci Siódemki korzystający z punktów nadania przesyłek Siódemka Service Point, mają możliwość wzięcia udziału w konkursie „Wysyłaj i Wygrywaj”, prowadzonym na profilu facebook Siódemki. By dostać szansę na wygranie bonu o wartości 100 złotych na zakupy w Empiku, wystarczy wysłać dowolną przesyłkę w jednym z 100 Siódemka Service Point, po czym w aplikacji konkursowej wprowadzić numer listu przewozowego tej przesyłki i odpowiedzieć na proste pytanie. Konkurs startuje 16 kwietnia i będzie trwał przez 8 kolejnych tygodni do 2 czerwca br.

Zasady konkursu są bardzo proste. Na facebookowym profilu Siódemki (www.facebook.com/Siodemka.Przesylki.Kurierskie) została stworzona specjalna aplikacja konkursowa. Aby wziąć udział w procesie przyznawania nagród, wystarczy zarejestrować numer listu przewozowego przesyłki nadanej w jednym z punktów nadań Siódemka Service Point oraz odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Zwycięzcy wybierani są przez jury konkursowe, które wyłoni najciekawszą i najbardziej kreatywną odpowiedź. Co tydzień uczestnicy mają szansę wygrania 7 bonów, każdy o wartości 100 zł dających możliwość zrobienia zakupów w salonach Empik.

Siódemka Service Point to najlepsza tego typu oferta usług kurierskich dedykowana klientom indywidualnym. W placówkach Siódemka Service Point klienci mogą nadać prawie każdy przedmiot, którego waga nie przekracza 30 kg a wymiary 49,5 x 39,5 x 32 cm. W ramach jednej ryczałtowej ceny uzależnionej od wielkości zakupionego opakowania klienci mają również możliwość skorzystania z usług dodatkowych, takich jak pobranie za wysłanych przedmiot do kwoty 1000 zł, ubezpieczenie przesyłki do 5000 zł, a także monitorowanie paczki za pomocą wiadomości sms bądź e-mail. Paczki nadane w Siódemka Service Pointa dostarczane są już na drugi dzień roboczy.

Punkty nadań przesyłek Siódemka Service Point, zlokalizowane są w na terenie całego kraju. Najbliższy punkt można zlokalizować za pośrednictwem modułu „Znajdź Service Point”, dostępnego na stronie internetowej Siódemki pod adresem: Obecnie na terenie całej Polski Siódemka ma już ponad 100 miejsc oferujących usługi sieci Siódemka Service Point, a ich liczba systematycznie rośnie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu