Orchidea PR dla galerii handlowej NoVa Park

Z początkiem kwietnia 2012 roku agencja public relations Orchidea PR rozpoczęła współpracę z galerią handlową NoVa Park zlokalizowaną w Gorzowie Wielkopolskim. Umowa obejmuje strategiczne doradztwo komunikacyjno-wizerunkowe. Orchidea PR odpowiada za kontakty z mediami, komunikację wewnętrzną oraz kryzysową. W ramach współpracy Agencja prowadzi również działania z obszaru community relations oraz public relations w internecie. Orchidea PR została wybrana w wyniku rekomendacji, a umowa obowiązuje na czas określony. Za projekt ze strony konsultanta odpowiada Monika Paduch.

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpi w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz 93 punkty handlowo-usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk. Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz Caelum Development.

To już druga galeria handlowa, z którą współpracuje Orchidea Public Relations. Od stycznia 2011 roku agencja prowadzi działania komunikacyjno-wizerunkowe dla Centrum Handlowego Osowa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu