Firma Etis zainstalowała system zamgławiania warzyw w sieci Twój Market

„Już niespełna 2 tygodnie po uruchomieniu zamgławiania w naszym sklepie zauważyliśmy zdecydowany wzrost sprzedaży warzyw” – mówi Pani Jadzia – kierownik sklepu.

1 Etis, Twój Market„Obecnie produkty cały czas wyglądają świeżo i zachęcająco a co najważniejsze – nie tracą witamin. Sałata, kapusta, marchew, por, rzodkiewka, pietruszka cieszą się ogromną popularnością. Zaobserwowaliśmy także wzrost wartości koszyka zawierającego świeże produkty zielone np. sałatę. Klienci chętniej sięgają po produkty delikatesowe takie jak wędliny czy też sery. Niezmiernie istotnym jest także to, że praktycznie nie odnotowujemy żadnych strat w sektorze warzyw.”

Klienci, początkowo zdumieni pojawiającą się w obrębie stoiska warzywnego mgłą, bardzo chwalą zastosowane rozwiązane, dzięki któremu mogą zakupić produkty zdecydowanie lepszej jakości niż gdzie indziej.

System zamgławianie warzyw okazał się skutecznym rozwiązaniem pozytywnie odebranym przez klientów sklepu.

Zamgławianie warzyw jest dla mieszkańców USA i licznych krajów Europy Zachodniej powszechnym standardem gwarantującym wysoką jakość kupowanych towarów. System zamgławiający co kilka minut nawilża wyłożone warzywa czystą wodą. Woda, w postaci delikatnej mgiełki, osadza się na ich powierzchni i zostaje absorbowana. Badania dowodzą, że nawilżone w ten sposób warzywa zachowują swoją świeżość 2 razy dłużej i posiadają ok 30% więcej witamin w porównaniu w produktami tego typu, które nie są nawilżane.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu