„Środy na Maxa” w Cinema City oraz IMAX

Środa będzie od dziś wyjątkowym dniem dla wszystkich, którzy uwielbiają kino. Cinema City przygotowało dla kinomaniaków niesamowitą promocję, która potrwa do końca maja. Zasady są niezwykle proste. Wystarczy w dowolnym dniu przyjść do kasy Cinema City lub IMAX i zakupić bilet na środowy seans, by drugi otrzymać w prezencie!

Promocja dotyczy biletów normalnych na filmy 2D i 3D zarówno w sieci kin Cinema City, jak i wielkoformatowych kin IMAX. Zabierz ze sobą dwa razy więcej przyjaciół i spotkajcie się w kinie!

Atrakcyjność „Środy na Maxa” w Cinema City i IMAX zwiększa fakt, że nie obowiązują żadne limity biletów promocyjnych na ten dzień. Jedyną rzeczą, która może ograniczyć tego dnia napływ miłośników kina do Cinema City lub IMAX jest pojemność sal. Tak atrakcyjna promocja jest również wspaniałą okazją, by wszyscy kinomaniacy mogli obejrzeć jeszcze więcej filmów z obszernego repertuaru kin Cinema City lub IMAX.

Dodatkowo, bilet w prezencie otrzymuje się zarówno przy zakupie biletów na seanse 2D oraz 3D, więc można wybierać do woli spośród bogatej oferty filmów.

Cinema City zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji „Środy na Maxa”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu