G24 Group zorganizuje najważniejsze golfowe wydarzenia w Polsce

G24 Group z Wrocławia już po raz dziewiąty zorganizuje największy cykl imprez golfowych w Polsce – Deutsche Bank Pro-Am Tour. Firma jest odpowiedzialna również za organizację międzynarodowego turnieju Deutsche Bank Wrocław Open europejskiej zawodowej serii EPD Tour.

Pro-Am Tour to seria turniejów golfowych rozgrywana od 9 lat na najlepszych polach golfowych w Polsce. W sezonie 2012 w ramach cyklu odbędzie się 6 imprez golfowych – turnieje eliminacyjne we Wrocławiu (22 kwietnia), Częstochowie (5 maja), Warszawie (9 czerwca), Choszcznie (21 lipca) i Trójmieście (11 sierpnia) oraz wielki finał – Deutsche Bank Invitational Polska – we Wrocławiu (14-15 września).

Międzynarodowy turniej Deutsche Bank Wrocław Open będzie natomiast największym golfowym wydarzeniem w tym roku w Polsce i zgromadzi na wrocławskim polu Toya G&CC najzdolniejszych zawodowych golfistów z całej Europy. Zawody odbędą się pomiędzy 13-16 września.

– W tym sezonie sponsorem tytularnym serii Pro-Am Tour po raz kolejny została silna, międzynarodowa marka, jaką jest Deutsche Bank. Firma wesprze również organizację turnieju Wrocław Open z serii EPD Tour – mówi Alicja Strąpoć, Członek Zarządu G24 Group. – Jest to dla nas ogromny dowód zaufania i wynik kilkuletniej udanej współpracy. Cieszymy się również, że po raz kolejny w tym sezonie wspomogą nas również dotychczasowi partnerzy, jak BMW czy Titleist. Wszystkie wymienione firmy od lat angażują się w promocję golfa na świecie, tym bardziej cieszymy się, że zechcieli po raz kolejny wesprzeć również nasze turnieje.

To nie pierwsze międzynarodowe turnieje golfowe w CV G24 Group. W latach 2008-2009 forma zorganizowała turniej DHL Wrocław Open z serii Challenge Tour.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu