Apple i Samsung razem

LEGALO – dystrybutor oprogramowania dla uczniów i studentów poszerza swoją ofertę o akcesoria dla produktów firm Apple i Samsung.

Rozszerzenie asortymentu, to efekt współpracy z Belkin – producentem specjalizującym się w produkcji dodatków do iPhonow, iPadów czy iPodów, a także urządzeń firmy Samsung. Tym samym w ofercie LEGALO, poza programami Adobe i Microsoft, znajdą się miedzy innymi designerskie pokrowce, opaski sportowe do Samsunga Galaxy S2 oraz samochodowe nadajniki radiowe do iPhone`a.

Jedną z nowości w ofercie LEGALO jest eleganckie etui z zintegrowaną klawiaturą do iPada 2 typu tru-type-keyboard, która posiada wygodne odstępy między klawiszami.

Celem nowej oferty jest stworzenie  dostępu do oryginalnych produktów w korzystnych cenach przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

Współcześni 20 czy 30-latkowie podróżują częściej i dłużej czy to z rodziną, przyjaciółmi bądź zawodowo. Coraz częściej czas spędzony w podróży wykorzystują na pracę, naukę bądź rozrywkę. Dlatego też możliwość wykorzystania praktycznych akcesoriów, poprawiających wygodę i standard użytkowy staje się kluczowa – komentuje Björn Orth, dyrektor sprzedaży sklepu internetowego LEGALO.

Na wszystkie produkty będące w ofercie LEGALO, obowiązują obecnie rabaty. Dodatkowo oferowane programy są objęte licencjami edukacyjnymi i umożliwiają korzystanie z nich także w celach komercyjnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu