Witajcie w realu z Lemon Sky

W dniach 16-17 kwietnia 2012 r. odbędą się spotkania z cyklu „Witajcie w realu” we Wrocławiu. Agencja Lemon Sky (dawniej Adv.pl) z GRUPY ADV poprowadzi warsztaty z zakresu social media na temat pracy Community Managera.

„Witajcie w realu” to zainspirowany szwedzką szkołą Hyper Island studencki projekt edukacyjny, mający na celu poszerzenie wiedzy z zakresu nowych mediów o taką, której nie można zdobyć na studiach.

Lemon Sky przeprowadzi warsztaty z zakresu social mediów. Studenci dowiedzą się o pracy CM, czyli Community Managera. – Chcemy przekazać studentom oraz wszystkim zainteresowanym praktyczną wiedzę, jak wygląda praca w social mediach. Przedstawimy m. in. zagadnienia dotyczące języka marki, a uczestnicy warsztatów będą mieli okazję stanąć oko w oko z sytuacją kryzysową – mówi Mariusz Pełechaty, Head of Social Media w Lemon Sky. – Jest to bardzo wartościowa inicjatywa, która z pewnością zaowocuje w przyszłości każdego z uczestników tego spotkania. – dodaje.

„Spotkania w realu” cieszą się popularnością wśród studentów i osób zainteresowanych branżą. Dotychczas odbywały się jedynie w Krakowie, od ubiegłego roku także we Wrocławiu. – Musi być praktycznie i inspirująco – takie wyzwanie stawiamy sobie przy okazji każdej edycji. Wiedzy z zakresu nowych mediów nie można wyczytać z książek, ani nauczyć się nawet na najlepszej uczelni. – mówi Tomasz Kudła, współorganizator spotkania. –  Najbliższa edycja, to zarówno praktyczne warsztaty jak i inspirujące prezentacje. Mamy nadzieję, że przez pokazanie atmosfery i wymagań branży nowych mediów, zapewniamy studentom łagodniejsze lądowanie już przy okazji pierwszego podejścia do pracy. – dodaje.

Bezpłatne warsztaty „Witajcie w realu” odbędą się 16 kwietnia w Idea Place przy Placu Solnym 15 o godz. 16.00. Zapisy oraz więcej informacji na stronie www.wroclaw.wrealu.info

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu