„Roślina Plusssz” nowa kampania oparta o animowane spoty

„Podkreślenie naturalności, siły oraz witaminowej mocy tabletek musujących Plusssz” – tak można scharakteryzować aktualną kampanię reklamową Plusssz Multiwitamina.

Fabuła spotu opiera się o naturalny proces rośnięcia rośliny. W podobny sposób także i człowiek w poszczególnych fazach rozwoju potrzebuje witamin i minerałów do prawidłowego codziennego funkcjonowania. W ujęciach prezentujących dany produkt widać efekty stosowania Plusssz’a tj. kobieta energicznie podskakująca czy relaksujące chwile z rodziną.

Animowane spoty reklamowe przygotowane zostały w trzech wersjach Plusssz Żelazo, Magnez i Potas. W trakcie realizacji kampanii wykorzystywane będą konkretne reklamy produktów dopasowane do ich aktualnych okresów promocyjnych. Spoty są połączeniem grafiki 3D i rzeczywistych filmów w jakości HD.

Reklamy można zobaczyć w kanałach VOD TVN Player, Ipla i TrueView (Google YouTube). Dodatkowo zrealizowane zostały billboardy sponsorskie emitowane w trakcie programu „Dzień Dobry TVN”.

Za kreację i realizację reklamy odpowiadał duet kreatywny agencji FlowMe (Jacek Szewczyk i Adam Gołub). W produkcji spotu brali również udział Piotr Grabarczyk, Marcin Rudkowski, Tomasz Zuterek. Media do kampanii zakupił dom mediowy Zenithoptimedia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu