Nowy Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Holicon

Z początkiem marca br. Jakub Kamza objął stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Holicon, jednym z wiodących polskich dostawców usług z obszaru call/contact center i Business Process Outsourcing. Jakub Kamza będzie odpowiedzialny za współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii pozyskiwania nowego biznesu i sprzedaży wszystkich usług z portfolio spółki.

Jakub Kamza posiada kilkunastoletnie doświadczenie z obszaru zarządzania, sprzedaży oraz HR w sektorze teleinformatycznym  (ICT). Do momentu objęcia stanowiska Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Holicon, pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Ogicom – spółki z sektora IT – odpowiedzialnego za realizację strategii rozwoju firmy, portfolio produktów i usług oraz HR i coaching. Z sukcesem przeprowadził również proces restrukturyzacji spółki. Wcześniej, jako Dyrektor Regionalny, zarządzał zespołem przedstawicieli handlowych w GTS Energis – firmie dostarczającej usługi teleinformatyczne i telekomunikacyjne. Realizował również zadania na stanowisku Kierownika Opiekunów Klientów w Telekomunikacji Polskiej.

W Holicon będzie odpowiedzialny przede wszystkim za pozyskiwanie nowego biznesu – klientów z różnych sektorów gospodarki oraz szukanie nowych możliwości rozwoju spółki – zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Jakub Kamza jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (specjalność: Bankowość), Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości na kierunku Marketing i Zarządzanie oraz warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego (Psychologia Biznesu).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu