Mikro-blog Franke z okazji Milan Design Week 2012

Franke – szwajcarski producent znakomitych systemów kuchennych, znany z najwyższej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa z dumą zaprasza do śledzenia bezprecedensowej relacji z kwietniowej wystawy w Mediolanie. Mikro-blogowa strona TUMBLR będzie swoistym reportażem na żywo ze stoiska Franke, dokumentacją atrakcji i wydarzeń, towarzyszących ekspozycji.

Odwiedzający stronę eurocucina-blog.franke.com będą mogli zapoznać się z premierowymi modelami urządzeń, posłuchać wywiadów z projektantami i przedstawicielami władz koncernu oraz zwiedzić firmowe stoisko. Blog pełen zdjęć, wywiadów video i gorących komentarzy to najnowocześniejsza i najprostsza zarazem forma zaproszenia do wspólnego oglądania i poznawania oferty firmy, zarówno dla tych, którzy mieli okazję być w Mediolanie, jak i dla wszystkich śledzących wystawę na odległość.

Nasz blog będzie dokumentować specjalną wystawę Franke – Historia Kuchni. Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość widziana oczami projektantów Franke zostanie zaprezentowana podczas ekskluzywnego koktajlu zorganizowanego w Mediolańskiej strefie Ansaldo. Organizatorem jest włoska grupa wydawnicza RCS – Living Network, a patronat nad wystawą objął Departament Kultury, Sztuki i Designu miasta Mediolan. Niepowtarzalna wystawa Historii Kuchni, ilustrowana zdjęciami i aranżacjami przedstawia wpływ marki Franke na styl kuchennych wnętrz i na to co najważniejsze – nie tylko dla Włochów – przygotowywanie jedzenia. Projektanci Franke obrazowo przedstawią, jak od 1948 roku, przez ponad 7 dekad włoskiej kulturze przygotowywania posiłków towarzyszyły rozwiązania i produkty Franke. Jednak to nie przeszłość, ale przyszłość wzbudza największe emocje i zainteresowanie, więc nie zabraknie także unikalnego pokazu reinterpretacji najnowszych urządzeń kuchennych w wizjach młodych projektantów.

We wtorek 17 kwietnia zostanie otwarte dla zwiedzających stoisko Franke na tegorocznej wystawie EUROCUCINA. Na ponad 600 metrach powierzchni wystawienniczej przedstawione zostaną koncepcyjne modele urządzeń kuchennych wraz z wprowadzanymi właśnie do sprzedaży modelami, pod wspólnym szyldem: doskonałość, wzornictwo, innowacje, luksusowe technologie. Stoisko Franke usytuowane jest w Hali nr 9, która została w całości zarezerwowana przez najbardziej prestiżowych i znaczących producentów urządzeń kuchennych, dla których funkcjonalność jest potrzebą serca, ale tworzą by inspirować i wiernie odtworzyć niepowtarzalny i wyrazisty współczesny styl życia. W atmosferze poruszającej wszystkie zmysły zwiedzających, jakość i innowacyjne technologie będą błyszczeć w oczekiwaniu na bliższe poznanie. Urządzenia do zabudowy prezentowane będą w kompletnej scenerii wnętrz, przygotowanych specjalnie z myślą o wystawie. Inspirujące kompozycje, zaskakujące połączenia elementów zabudowy i akcesoria z kuchni przyszłości potwierdzą, że piękne wzornictwo w połączeniu z najnowszą technologią tworzą razem udane funkcjonalne urządzenia.

Bezpośrednie zaproszenie do poznania świata i oferty Franke bliżej, poprzez specjalnego bloga, powstałego wyłącznie z okazji i na czas trwania Wystawy w Mediolanie to kolejne wypełnione zobowiązanie Franke – inspiracje i innowacje można odnaleźć w każdej sferze aktywności Franke.

Blog Franke startuje 16 kwietnia 2012.

eurocucina-blog.franke.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu