Burger King wydłuża swoje burgery – trzy nowe propozycje w wersji long

Czy przyjemność można zmierzyć linijką? W Burger King tak! Na wiosnę marka wprowadza do menu trzy nowe burgery w oryginalnej, długiej bułce: X-tra Long Chilli Cheese, Honey Mustard Chicken oraz Chicken BLT. Teraz w Burger King można jeść długo i szczęśliwie.

1 Burger KingTrzy nowe burgery to propozycja dla tych, którzy lubią różnorodność. Do tej pory w Burger King można było rozkoszować się grillowanymi na ogniu burgerami o klasycznym, okrągłym kształcie. Teraz restauracja oferuje także burgery w oryginalnej formie long. Ale nie tylko kształt burgerów jest nowością. Ważny jest także – a nawet przede wszystkim – ich smak. W X-tra Long Chilli Cheese każdy fan Burger King znajdzie aż 3 porcje grillowanej na ogniu wołowiny, papryczki jalapeno, ser, a wszystko to z sosem chilli cheese. Z kolei Honey Mustard Chicken to idealna propozycja dla miłośników kurczaka. W burgerze komponuje się on z sałatą, pomidorami i sosem miodowo-musztardowym. Chrupiącą porcję kurczaka można też zjeść, zamawiając trzecią nowość, Chicken BLT. Oprócz kurczaka w burgerze jest także bekon, sałata, pomidory i ser.

„Nowa promocja z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią różnorodność kulinarnych doznań – mówi Bartosz Jędrasiak, Brand Manager marki Burger King. Trzy wprowadzone do oferty burgery zaskoczą oryginalnym kształtem i nowymi smakami. Miłośnikom tego, co w Burger King najlepsze – grillowanej na ogniu wołowiny – polecam szczególnie X-tra Long Chilli Cheese, z aż potrójną porcją mięsa! Prawdziwą gratką są też dwie pozostałe propozycje – Honey Mustard Chicken oraz Chicken BLT. Dzięki nim kurczakowa oferta Burger King jest szersza niż kiedykolwiek – dodaje Bartosz Jędrasiak.

X-tra Long Chilli Cheese dostępny jest w cenie 11,90 zł, a w zestawie z napojem i frytkami – 17,90 zł. Honey Mustard Chicken oraz Chicken BLT kosztują 10,90 zł, a w zestawie – 16,90 zł. Chrupiące frytki wraz z dipem dostępne są w cenie 5 zł oraz w zestawie powiększonym (powiększenie zestawu kosztuje 1,50 zł).

Działania komunikacyjne związane z promocją prowadzone są w restauracjach, w telewizji oraz na stronie marki oraz na fan page’u Burger King na Facebooku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu