Mark Polska na targach INSTALCJE 2012 w Poznaniu

Polski dystrybutor systemów wentylacyjno-grzewczych firmy Mark zaprezentuje swoją najnowszą ofertę podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych, które odbędą się w dniach od 23 do 26 kwietnia w Poznaniu.

Targi INSTALACJE to najważniejsze spotkanie branży instalacyjnej w Europie Środkowo – Wschodniej, na której nie może zabraknąć lidera systemów wentylacyjno- grzewczych – firmy Mark Polska. Podczas poznańskiej imprezy zaprezentują się wszyscy wiodący producenci i dostawcy urządzeń oraz technologii z zakresu techniki wentylacyjnej i grzewczej. Tegoroczne spotkanie zgromadzić ma ponad 800 firm z 21 państw, m.in. z Włoch, Niemiec, Polski, Austrii, Grecji i Wielkiej Brytanii.

Firmę Mark Polska znaleźć będzie można  w pawilonie nr 5 na stoisku nr 67. Prezentacja najnowszej oferty firmy Mark to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych na poznańskie targi. Na stoisku firmy będzie można także skonsultować się ze specjalistami z zakresu technologii instalacyjnej oraz porozmawiać z przedstawicielami handlowymi firmy Mark Polska.

Równolegle z targami INSTALACJE odbywać się będą bowiem Międzynarodowe Targi Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej WODOCIĄGI, Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI oraz Targi Ciepła Systemowego TCS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu