Cursor kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Cursor – spółka z Grupy Outsourcing Experts, oferująca rozwiązania outsourcingowe w zakresie sprzedaży i marketingu – kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Odnowiony kontrakt obejmuje obsługę instalacji, serwisowania i magazynowania materiałów wspierających sprzedaż (POSM).

Już po raz trzeci Philip Morris Polska Distribution wybrał spółkę Cursor jako dostawcę usług instalacyjnych i dystrybucyjnych materiałów marketingowych montowanych w punktach sprzedaży. Firmy współpracują od 2005 roku.

W ramach przedłużonego kontraktu spółka z Grupy OEX zapewnia Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. kompleksowe przygotowanie materiałów POSM.

„Bardzo cieszy nas zaufanie, jakim – już po raz kolejny – obdarzyła nas spółka Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. decydując się na kontynuację współpracy. Realizując projekty staramy się opracować naszą ofertę tak, by jak najlepiej odpowiadała oczekiwaniom i wyznaczonym celom sprzedażowym naszych partnerów biznesowych. Zależy nam bowiem na pozostaniu konkurencyjnym na polskim rynku dostawcą usług z zakresu outsourcingu wsparcia sprzedaży i marketingu” – mówi Artur Wojtaszek, Prezes Zarządu Cursor S.A.

Przedłużenie kontraktu jest wynikiem długoletniej i efektywnej współpracy między firmami Cursor oraz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Ponadto spółka z Grupy OEX dysponuje nie tylko rozbudowanym zapleczem logistycznym obejmującym zarówno jednostki centralne, jak i regionalne, ale także wykwalifikowanym personelem instalacyjnym z uprawnieniami elektrycznymi (posiadającym m.in. świadectwa SEP). Cursor specjalizuje się również w projektowaniu i realizacji złożonych procesów sprzedażowych, zarządzaniu zasobami ludzkimi w zakresie organizacji zespołów handlowych, merchandisingu oraz wsparcia marketingowego. Spółka obsługuje także programy lojalnościowe, sklepy internetowe oraz projekty co-packingowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu