Wielki test Cyfry+ w Białymstoku

Dystrybutor platformy Cyfra Plus – Centrum Cyfra+ D.H. Koral i Punkt Cyfry+ w Auchan przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku, od początku kwietnia umożliwia bezpłatne, trzydniowe testy telewizji dla każdego. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w tej próbie jest posiadanie sprawnej instalacji umożliwiającej odbiór telewizji satelitarnej – anteny i konwertera oraz wpłacenie niewielkiej kaucji zwrotnej.

Dekoder wraz z aktywną kartą abonencką i pakietem Canal+ HBO Superpremium należy zwrócić przed upływem 72 godzin od ich wypożyczenia. To jedyna taka propozycja na rynku.

– Z naszych kilkuletnich obserwacji zachowań konsumenckich wynika, że problem zazwyczaj tkwi w przełamaniu pewnego oporu związanego z decyzją o wyborze platformy cyfrowej, wynikającego z konieczności zawarcia minimum 12-miesięcznej umowy. Klienci do samego końca więc wahają się, nie potrafiąc wybrać najlepszej dla siebie propozycji. Boją się, że wkrótce po podpisaniu umowy będą zawiedzeni lub rozczarowani. Dlatego zdecydowaliśmy się umożliwić im podjęcie w pełni świadomej decyzji, dając szansę na wypróbowanie Cyfry+ bez jakichkolwiek konsekwencji – mówi Ewa Walicka, manager Centrum Cyfra+ w Białymstoku.

Przedstawicielka firmy przekonuje, że zasady są przejrzyste, a w umowie testu brak „drobnego druczku”. Dekoder HD lub SD wraz z kartą abonencką i pakietem Canal+ HBO Superpremium może wypożyczyć każdy pełnoletni obywatel RP, posiadający zameldowanie na terytorium naszego kraju. Warunkiem technicznym wzięcia udziału w próbach telewizji, jest oczywiście posiadanie działającej instalacji satelitarnej, gotowej do podłączenia do dekodera. Jeśli ktoś nie posiada instalacji, firma zapewnia możliwość kupna sprzętu i skorzystania z  usługi montażu w promocyjnej cenie.

– Zestaw Cyfry+ należy zwrócić w ciągu 72 godzin od chwili wydania do Centrum Cyfry+. Uczestnik promocji zobowiązany jest też w momencie zawierania umowy wpłacić kaucję w wysokości 100zł lub 300zł – zależnie od rodzaju wybranego sprzętu,  na poczet zabezpieczenia wypożyczanego zestawu. Klient oczywiście otrzymuje całą kwotę z powrotem w momencie gdy zwraca sprzęt do punktu – dodaje.

Dodatkowo, uczestnicy promocji mogą wziąć udział w specjalnym konkursie związanym z tym projektem. Zwycięzca otrzyma zestaw do odbioru Cyfry+ HD z opłaconym, półrocznym abonamentem. Szczegóły na stronie internetowej organizatora i w punktach Cyfry+ biorących udział w tym przedsięwzięciu. Akcja trwa od 5 kwietnia 2012 r. do końca maja br.

Punkty sprzedaży Cyfra+ biorące udział w promocji:

  • Centrum Cyfry D.H. Koral ul. Wyszyńskiego 2/1 lok.4, Białystok
  • Punkt Cyfry+ Auchan ul. Hetmańska 16, Białystok
  • Centrum Cyfry+ Pl. Stary Rynek 4, Łomża
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu