Tablet Tracer OVO już dostępny w Polsce

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje tablet OVO pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0*. Urządzenie sprawdzi się jako przenośna konsola do gier, odtwarzacz filmów w standardzie Full HD 1080p czy czytnik e-booków.

Tracer OVO to siedem cali z łatwością mieszczące się w kieszeni marynarki czy kurtki, co zapewnia swobodę i umożliwia korzystanie z tabletu w dowolnym miejscu. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie – 449 zł brutto.

Tablet został wyposażony w wydajne podzespoły, które zapewniają płynne działanie systemu oraz zainstalowanych aplikacji. Dodatkowe zalety to wbudowany czytnik kart micro SD, który pozwala na znaczne rozszerzenie pamięci tabletu oraz czytelny ekran pojemnościowy z funkcją multitouch. Wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość podłączenia modemu 3G przez port mini-USB zapewniają bezproblemowy dostęp do internetu. Urządzenie wyposażone jest w złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio do monitora, telewizora czy projektora. Dzięki temu użytkownicy zyskują opcję oglądania zdjęć i filmów w dużym formacie. Wbudowany akcelerometr automatycznie wykrywa pozycję urządzenia i pozwala na sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchu, co znacznie potęguje wrażenia z gry i zapewnia komfortową rozrywkę. Tracer OVO oferuje również pełny dostęp do internetowego sklepu z aplikacjami Google Play.

Tablet Tracer OVO jest już dostępny w Polsce w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – 449 zł brutto (sugerowana cena detaliczna). Można go kupić w sieci sklepów Carrefour. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specjalnie dla użytkowników tabletu Tracer OVO przygotowano stronę internetową http://tablet.tracer.eu, która nie tylko przedstawia specyfikację techniczną urządzenia, ale również proponuje możliwe zastosowania tabletu – na co dzień, na wakacjach i w pracy. Użytkownicy znajdą tam także szczegółową instrukcję obsługi i opis wszystkich dostępnych w urządzeniu funkcji.

* Tablety, które weszły do sprzedaży na początku kwietnia 2012, są wyposażone w wersję Android 2.3.4. Na stronie www.tablet.tracer.eu będzie dostępna bezpłatna aktualizacja do najnowszej wersji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu