Storino.pl dla sieci Play

Polska chmura Storino.pl wdrożyła dedykowaną aplikację dla sieci Play na telefony z systemem Google Android.

Storino.pl, polskie narzędzie do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych oparte na technologii Cloud Computing, weszło na rynek w czerwcu ubiegłego roku. Od tego momentu dynamicznie się rozwija dając swoim użytkownikom kolejne możliwości i udogodnienia. W ostatnich dniach Storino.pl wdrożyło dedykowaną aplikację pozwalającą na korzystanie z Chmury użytkownikom sieci Play posiadającym telefony komórkowe z systemem Google Android.

Ta bardzo użyteczna aplikacja pozwala w błyskawiczny sposób przesłać zdjęcia, filmy, nagrania i inne dane z telefonu na komputer albo inne urządzenie. Z drugiej strony Storino.pl umożliwia stały dostęp do plików, które użytkownik przechowuje w Chmurze. Pliki pobrane na telefon ze Storino.pl zapisują się w jego pamięci, dzięki czemu są dosłownie „pod ręką” nawet wtedy, gdy użytkownik nie posiada dostępu do Internetu. W ten oto prosty sposób telefon może działać jako internetowy pendrive oraz kopia bezpieczeństwa danych.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim, a dzięki bliskiej integracji z systemem Android jest prosta i szybka w użyciu, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał usługi Storino.pl. Za darmo można ją pobrać w Android Market.

Więcej o Storino.pl dla Play znajduje się na stronie: http://play.storino.pl/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu