Stopklatka S.A. i eo Networks modernizują portal stopklatka.pl

Stopklatka S.A. wydawca jednego z najpopularniejszych serwisów o tematyce filmowej w Polsce oraz software house eo Networks S.A. podpisały umowę na realizację nowej wersji portalu Stopklatka.pl. Podpisanie umowy kończy pierwszy, trwający 6 miesięcy, etap prac przygotowujących do modernizacji portalu.

Stopklatka.pl w nowej odsłonie i na nowej platformie technologicznej zostanie oddana użytkownikom jeszcze w tym roku. Jest to najważniejszy element strategii przyjętej wobec portalu przez Spółkę Stopklatka S.A. i  jej większościowego udziałowca – Kino Polska TV S.A.

– Kontrakt ze Stopklatką jest dla nas tym ciekawszy, że chodzi o portal dla fanów kina. To znacząca, wymagająca i dodajmy, jedna z bardziej zaangażowanych społeczności. Chcemy, żeby nowy portal tworzyli właśnie fani kina. Jak najmniej barier i jak najwięcej możliwości – podkreśla Stefan Batory, prezes zarządu eo Networks.

Projekt i wdrożenie dla Stopklatki to kolejna realizacja eo Networks wykorzystująca podstawową kompetencję zarządzanego przez Batorego software house – elastyczne i innowacyjne podejście do projektowania rozwiązań IT. W bieżącym kwartale spółka zrealizowała m.in.: projekt pierwszej polskiej aplikacji do zamawiania taksówek w modelu peer-2-peer, iTaxi, której udziałowcem został Łukasz Wejchert, oraz wygrała przetarg na zaprojektowanie i wdrożenie pilotażowych konsultacji on-line w Ministerstwie Gospodarki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu