Komunikację firmy logistycznej Dachser poprowadzi agencja GlobalBrand Institute

Firma Dachser, jeden z największych operatorów logistycznych na świecie, rozpoczęła współpracę w zakresie PR i marketingu z GlobalBrand Institute. Agencja będzie odpowiedzialna za całość działań komunikacyjnych Dachser w Polsce.

Niemiecka firma Dachser to jeden z niekwestionowanych globalnych liderów rynku logistycznego. Posiada ponad 300 oddziałów na całym świecie, z czego 8 w Polsce. Od 1 kwietnia realizacją działań public relations firmy zajmie się agencja GlobalBrand Institute.

W zakresie PR agencja odpowiadać będzie za doradztwo wizerunkowe, prowadzenie biura prasowego firmy i aktywne działania media relations. Współpraca obejmie także realizację działań promocyjnych i konferencyjnych, a także ogólnopolskich kampanii edukacyjnych dla przedsiębiorstw, które chciałyby rozpocząć lub poszerzyć eksport swoich produktów na rynki zachodnie. Celem działań będzie popularyzacja nowoczesnych, międzynarodowych rozwiązań logistycznych – takich jak m.in. usługa „logistyka DIY”, wśród polskich firm. To rozwiązanie, które ma w swojej ofercie Dachser, zapewnia nawet małej, rodzinnej firmie możliwość współpracy i pełnego outsourcingu dostaw do sieci sprzedaży w całej Europie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu