Ceneo na Samsung Bada

Z przyjemnością informujemy, że rodzina aplikacji mobilnych Ceneo powiększyła się o kolejne dziecko: Aplikację Ceneo na system operacyjny Samsung BADA. System ten działa na bardzo popularnych w Polsce telefonach Samsung Wave. Ceneo może się już pochwalić sześcioma aplikacjami dedykowanymi na różne mobilne systemy operacyjne (Bada, Android, iOS, WP7, Symbian, MeeGo) oraz oczywiście stronę lekką m.ceneo.pl.

Polacy pokochali mobilny Internet, korzystają z niego coraz chętniej i częściej. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. W roku 2008 w Polsce smartfony stanowiły zaledwie 3% rynku telefonów. Rok później 5%, natomiast w roku 2010 już 13%. Obecny rok to już prawie 40%, a ilość smartfonów wciąż dynamicznie rośnie. Rozwijanie technologii mobilnej to dla wielu firm już nie tyle przyszłość, co teraźniejszość. Ceneo wydało już szóstą bezpłatną aplikację – najwięcej na rynku porównywarek cen.

Suma pobrań wszystkich aplikacji Ceneo to już prawie 180 tys.

Samsung Bada działa na bardzo popularnych modelach Samsung Wave. Wielu operatorów oferuje je w promocji,  jednak nawet kupując w sklepie często można znaleźć oferty za mniej niż 800zł. W porównaniu z innymi smartfonami to bardzo dobra cena, dlatego Polska, we wrześniu ubiegłego roku, plasowała się na siódmej pozycji na świecie pod względem sprzedanych telefonów z tym właśnie systemem. Już po dwóch dniach od pojawienia się aplikacji Ceneo w internetowym sklepie Samsunga, aplikację pobrało ponad tysiąc osób!

Korzystanie z nowej aplikacji jest bardzo proste. Produkty są skatalogowane w przejrzyste kategorie, prezentowane w formie listy z odnośnikami do sklepów internetowych. Można do nich dotrzeć korzystając z wyszukiwarki tekstowej, która ma funkcję podpowiedzi, lub przeglądać produkty z interesujących kategorii.

Po wybraniu najlepszej oferty interesującego produktu użytkownik może przejść do e-sklepu i dokonać zakupu. Aplikacja zapewnia również dostęp do opinii użytkowników, bogatej galerii zdjęć oraz specyfikacji technicznej produktu.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i bogatej bazie produktów z aplikacją Ceneo na system BADA użytkownik dostaje możliwość porównania cen produktów w sposób równie łatwy co na stronie Ceneo.pl.

Aplikacja Ceneo na system Samsung Bada jest dostępna od 31 marca, można ją pobrać bezpłatnie pod adresem: Ceneo na Samsung Bada.

Więcej informacji o aplikacjach Ceneo można znaleźć na stronie: http://www.ceneo.pl/info/index_mobile.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu