Blue.pl – serwis doładowań telefonów online w nowej odsłonie

Serwis doładowań telefonów online Blue.pl pojawił się w Sieci w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzysty układ strony pozwala teraz doładować telefon w kilku prostych krokach. Nowością jest też stały miesięczny konkurs, w którym pula nagród wynosi 2000 zł.

Blue.pl działa w internecie już od 2006 roku. Serwis przecierał szlaki na polskim rynku doładowań telefonów online, a dzisiaj pojawia się w nowej odsłonie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim uproszczony formularz doładowania. Aby zasilić telefon wystarczy wybrać operatora, podać kwotę doładowania i najwygodniejszą dla siebie formę płatności. Usługa jest realizowana natychmiast po zaksięgowaniu przelewu na koncie właściciela serwisu, firmy Blue Media.

Blue.pl obsługuje doładowania 9 operatorów telefonii komórkowej: Orange, Plus, T-Mobile, Play, Heyah, Cyfrowy Polsat, Diallo, wRodzinie i mBank mobile. Przed doładowaniem system weryfikuje poprawność wybranej kwoty i operatora. Za każde zasilenie można otrzymać fakturę, a wystawione już dokumenty przechowywane są online w profilu użytkownika.

Dla zarejestrowanych użytkowników Blue.pl przygotowano atrakcyjny konkurs. Co miesiąc do wygrania jest łącznie 2000 zł. Wystarczy wykonać doładowania na łącznie największą kwotę w danym miesiącu. Stały konkurs i cykliczne promocje na doładowania u poszczególnych operatorów sprawiają, że Blue.pl to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą tanio i szybko zasilić swój telefon.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu