Awans w Looksoft

Dariusz Kocięcki awansował z funkcji Senior Account Managera na stanowisko Business Development Manager w agencji marketingu mobilnego Looksoft. Obecnie odpowiada w firmie za budowę i rozwój działu sprzedaży.

Od kwietnia do zadań Dariusza Kocięckiego należą wszelkie działania związane z optymalizacją sprzedaży oraz wizerunkiem agencji marketingu mobilnego Looksoft. Jedną z pierwszych czynności w ramach dyspozycji będzie rozbudowanie zespołu. „W związku z dynamicznym rozwojem potrzebujemy wciąż nowych pracowników. Aktualnie szukamy account executive oraz account managerów będących specjalistami i entuzjastami technologii mobilnych, którzy jednocześnie mają zacięcie sprzedażowe i chcą poszerzać swoje kompetencje w szybko rozwijającej się firmie” – powiedział nowy Business Development Manager.

Dariusz Kocięcki związany jest z firmą Looksoft od 2010 roku, gdzie zaczynał karierę jako Account Manager. Sześć miesięcy później awansował na stanowisko Senior Account Managera. Dotychczas pracując dla jednego z największych developerów aplikacji mobilnych w Polsce wspierał klientów w wykorzystaniu potencjału smartfonów, jako kanału komunikacji marketingowej w biznesie. Dariusz Kocięcki ma wieloletnie doświadczenie w używaniu nowych technologii jako narzędzia promocji. Między innymi zarządzał działaniami marketingowymi marki Knorr w internecie i kampaniami SMS w Orange. Jest absolwentem Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu