Traffic More wzmocniony o doświadczonych specjalistów SEO

Do zespołu interaktywnego domu mediowego Traffic More z grupy INSIGNIA dołączył team doświadczonych ekspertów SEO: Anna Sikorska i Anna Duda.

Anna Sikorska objęła stanowisko SEO Managera i będzie odpowiadać za strategie SEO, SEO PR oraz audyty widoczności  firm  w wyszukiwarce. Od 7 lat w branży. Wcześniej pracowała dla grupy Adweb, gdzie od podstaw stworzyła agencję marketingu wyszukiwarkowego. Anna Sikorska jest doświadczonym prelegentem  i wykładowcą AGH. W swojej dotychczasowej karierze pracowała dla takich klientów jak ING, Budvar, Intersport, Jones Lang LaSalle, Mennica Polska.

Wraz z Anna Sikorską do zespołu Traffic More dołączyła Anna Duda, obejmując stanowisko SEO Specialist.  Jest ona doświadczonym analitykiem webowym i certyfikowanym specjalistą Google Analytics. Anna Duda będzie odpowiadać za analizę i monitoring działań SEO oraz opracowywanie danych niezbędnych do tworzenia kompleksowych strategii działań w wyszukiwarkach.

Od stycznia Anna Sikorska i Anna Duda, razem z Maciejem Szczepankiem, znów stanowią team – Cieszymy się, że swoim doświadczeniem wzmacniają Traffic More. Teraz w strukturze agencji mamy zespół specjalistów odpowiedzialnych za kompleksowe planowanie i wdrażanie strategii SEO – mówi Sylwester Wrona, Media Director w Traffic More.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu