Fabiana Filippi – esencja włoskiego stylu, elegancji i jakości

Ubrania marki Fabiana Filippi ma swojej garderobie niemal każda Włoszka. Od ponad 20 lat niezmiennie urzekają  kolejne pokolenie kobiet w różnych krajach. Od niedawna do tego grona dołączyły też Polki, doceniając ponadczasowe wzornictwo, szlachetne tkaniny, wysoką jakość wykonania.

Kto raz widział kolekcję Fabiana Filippi, będzie wracał do salonów w każdym sezonie, kompletując i poszerzając swoją garderobę o kolejne elementy.

Bez wątpienia Fabiana Filippi uzależnia i urzeka. Sekret tkwi w połączeniu kilku elementów: wzornictwa, tkaniny, jakości oraz idei marki.

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że kolekcje Fabiany Filippi są klasyczne. Jednak jest to klasyka niebanalna, wyrafinowana i mająca to „coś”. To nie są zwykłe spodnie, sukienki, swetry – to małe arcydzieła designu! Dopracowane w każdym szczególe, zachwycające każdym detalem: małym kołnierzykiem, ozdobną lamówką, skórzanym paseczkiem, ciekawym zapięciem. W nich zawsze wygląda się zachwycająco i stylowo.

W parze z wysublimowanym wzornictwem idą tkaniny. Kolekcje Fabiany Filippi od początku niezmiennie bazują na dzianinach, uszlachetnionych jedwabiem, kaszmirem, wełną. Jeśli w kolekcji pojawia się jakiś materiał, możemy być pewni, że jest szlachetny i najwyższej jakości. I tak w propozycjach na lato pojawiają się wysokiej jakości bawełny i jedwabie, a na zimę – futra norek i lisów.

Obecnie ważnym wyznacznikiem jakości produktu jest miejsce jego powstania. Każda sztuka kolekcji Fabiany Filippi opatrzona jest metką „Made in Italy”. Innego certyfikatu jakości nie trzeba…

Fabiana Filippi to miłość na całe życie. Najlepsza przyjaciółka kobiety, do pracy, na niezobowiązujące przyjęcie a co najważniejsze „na luzie” na luzie, ale z pazurem. Wybierając Fabianę Filippi, można zapomnieć o innych markach. Ona spełni wszystkie wymagania, o każdej porze, w każdym czasie. Żadna inna marka nie jest tak „kompatybilna”. Ubrania z kolejnych kolekcji można ze sobą łączyć i zestawiać, tworząc ciągle nowe, stylowe i modne kreacje. To właśnie idea Fabiany Filippi. Bo prawdziwa elegancja to bycie wierną sobie, swojemu stylowi i swojej osobowości.

Fabiana Filippi – salony Le Chic: CH Promenada i przy ul. Mokotowskiej 49 (Warszawa).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu