Ruszył trzeci etap promocji serwisu Castrolfan.pl

Instytut Rozwoju Reklamy uruchomił kolejną odsłonę największej kampanii marki Castrol w Polsce, prowadzonej w oparciu o serwis castrolfan.pl. Jurorami w konkursie konsumenckim, w którym do wygrania są bilety na UEFA EURO 2012™, są dwaj polscy sportowcy: Jerzy Dudek oraz Maciej Oleksowicz. Kolejną odsłonę konkursu wspiera nowa wersja serwisu castrolfan.pl.

Trzeci etap promocji został zrealizowany jako kontynuacja działań, które IRR prowadzi dla swojego klienta, marki Castrol (BP Europe SE) – oficjalnego sponsora UEFA EURO 2012™. W bieżącej odsłonie konkursu „Ruszaj po bilety na UEFA EURO 2012™” w serwisie castrolfan.pl zadaniem uczestników jest opisanie swoich wspomnień i zabawnej historii związanej z samochodem. W jury konkursu, w którym do wygrania wciąż pozostaje 50 podwójnych biletów na najważniejszą piłkarską imprezę tego sezonu, zasiadają dwaj znani polscy sportowcy: Jerzy Dudek – ambasador marki Castrol w Polsce oraz Maciej Oleksowicz – członek załogi zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATOR. Kolejny etap konkursu od początku cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy liczą na dużą liczbę zgłoszeń. Konkurs zakończy się pod koniec kwietnia.

Przy okazji uruchomienia trzeciego etapu promocji marki Castrol, IRR przygotował nową odsłonę serwisu castrolfan.pl. Udoskonalony layout charakteryzuje się większą przejrzystością i ma ułatwić użytkownikom dotarcie do szerokiej gamy unikalnych treści umieszczonych w serwisie. Serwis Castrolfan.pl stanowi Strefę Kibica UEFA EURO 2012™, w której internauci mogą znaleźć szereg informacji, m.in. newsy piłkarskie, historię Mistrzostw Europy, analizy i statystyki, a także strefę rozrywki z wieloma atrakcjami. Za technologiczną stronę Castrolfan.pl, który jest częścią serwisu sportowego Onet.pl, oraz promocję w ramach portalu odpowiada Onet.pl. Zakup mediów powierzono domowi mediowemu Mindshare Polska.

Instytut Rozwoju Reklamy od 1999 roku efektywnie wspiera procesy marketingowe. Do brandów obsługiwanych przez agencję  należą m.in. Castrol, Pirelli, Hyundai, Haribo, Bank Gospodarstwa Krajowego, Haribo, Verbena, Invest Bank, Mylan Polska oraz Ministerstwo Ochrony Środowiska. Stawiając na kreatywne rozwiązania z wysokim ROI, agencja specjalizuje się w komunikacji ATL, BTL i mediach interaktywnych.

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje.  Jako aktywny sponsor wydarzeń sportowych Castrol wielokrotnie zdobywał tytuły mistrza świata wyścigów serii Formuły 1 lub rajdowych mistrzostw Świata serii WRC. Od 2008 roku firma sponsoruje piłkę nożną. Castrol jest Oficjalnym Sponsorem UEFA EURO 2012™.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu