Podróż marzeń z marką Samsung i \DATA SOLUTIONS

Podróż marzeń o wartości 20 000 zł to główna nagroda w akcji „Wydrukuj swoje marzenia”. Kampania promocyjna przeprowadzona przez markę Samsung i firmę \DATA SOLUTIONS ruszy z początkiem kwietnia, a swym zasięgiem obejmować będzie całą Polskę.

Akcja wdrożona przez markę Samsung i \DATA SOLUTIONS opiera się na mechanizmie buy&win. Wszyscy klienci, którzy zakupią określone modele drukarek marki Samsung, wypełnią formularz zgłoszeniowy i odpowiedzą na zadane pytanie, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody. Zwycięzca akcji wybierze się w podróż swojego życia ufundowaną przez markę Samsung. Voucher o wartości 20 000 zł będzie można zrealizować w biurze podróży TUI.

Akcja komunikowana jest w sieciach handlowych, w biurach podróży TUI oraz poprzez dedykowaną stronę internetową www.wydrukujmarzenia.samsung.pl. Promocja sprzedaży potrwa do 30 kwietnia br.

Kompleksową obsługą akcji zajęła się firma \DATA SOLUTIONS, która współpracuje z Samsung Electronics Polska od ponad 1,5 roku. \DATA SOLUTIONS odpowiada również za opracowanie strony internetowej dedykowanej akcji, przygotowanie materiałów graficznych oraz późniejszą weryfikację zgłoszeń.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu