Wesołe Miasteczko w Mielnie znów się kręci

Wraz z nadejściem wiosny Wesołe Miasteczko w Mielnie, które od lat jest atrakcją dla mieszkańców i turystów, rozpoczyna kolejny sezon. Już od świąt Wielkanocnych wszystkie dzieci, a także dorośli będą mogli przejechać się na karuzelach. Liczne atrakcje czekają jak zawsze w Mielnie przy ul. Chrobrego 24/26.

Z okazji otwarcia przewidziane są liczne atrakcje, szczegóły można znaleźć na stronie: http://www.facebook.com/events/134897113304232/?context=create.

Wesołe Miasteczko Family Park jest obecne w Mielnie od lat. Jak co roku wraz z nadejściem wiosny otwiera się dla wszystkich niezależnie od wieku. Konie, samoloty, autka to tylko nieliczne z atrakcji, które można znaleźć w centrum Mielna.

W tym roku wielkie otwarcie sezonu przewidziano na Wielkanoc. Od godziny 10.00 pierwsi klienci będą mogli przejechać się na karuzelach. Organizatorzy przewidzieli niespodziankę dla pierwszych gości, szczegóły można przeczytać pod adresem: http://www.facebook.com/events/134897113304232/?context=create.

Obecnie Wesołe Miasteczko w Mielnie ma 12 głównych atrakcji i co roku stara się dostarczyć niesamowite wrażenia oraz przeżycia wszystkim odwiedzającym. Dzieci, młodzież i dorośli – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie brakuje też atrakcji dla wielbicieli adrenaliny.

Niezmienny adres Wesołego Miasteczka w Mielnie to ul. Chrobrego 24/26.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu