Gemini Park Tarnów – udany początek roku

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings, rozpoczęło nowy rok od wzrostu obrotów i frekwencji. Przez dwa pierwsze miesiące 2012 roku centrum odwiedziło blisko 16% klientów więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku.

Najemcy zanotowali ponad 30% wzrost obrotów w stosunku do stycznia i lutego 2011 roku. Wstępne dane dotyczące marca wskazują, że frekwencja i obroty także będą wyższe niż w marcu ubiegłego roku.

– Poprzedni rok był bardzo udany dla Gemini Park Tarnów zarówno pod względem obrotów, jak i frekwencji –mówi Krzysztof Gaweł, Dyrektor Zarządzający Gemini Park Tarnów – W ubiegłym roku dołączyło do nas 24 nowych najemców, a obecni otworzyli kolejne salony w naszym centrum. Rok 2012 także zapowiada się dobrze – podpisaliśmy już 6 umów z nowymi partnerami na łączną powierzchnię najmu ponad 500 mkw. Dane uzyskane z centrum pokazują, iż pierwszy kwartał tego roku zakończyliśmy wzrostem zarówno obrotów, jak i frekwencji– dodaje Krzysztof Gaweł.

Swój kolejny lokal w centrum otworzyła firma LPP :

– Jesteśmy zadowoleni z działania naszych sklepów w Gemini Park Tarnów, dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie salonu Mohito, który jest czwartym sklepem firmy LPP w tym centrum. Dobra lokalizacja obiektu i udany mix najemców to główne atuty Gemini Park Tarnów – mówi Monika Kapłan-Gerc, Dyrektor Marketingu LPP.

Nowi najemcy decydując się na usytuowanie swojego sklepu w Gemini Park Tarnów zwracają uwagę na usytuowanie oraz aktywność marketingową centrum: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z obrotów naszego salonu w Gemini Park Tarnów. Decydując się na otwarcie sklepu dużą uwagę zwracaliśmy na lokalizację galerii handlowej, a Gemini Park Tarnów jest bardzo dobrze usytuowana i do tego prężnie funkcjonuje – mówi Tomasz Drobiński, Giacomo Conti.

Dla najemców liczy się również profesjonalne zarządzanie obiektem: – Na sukces salonów YES, których jest już ponad 100, mierzony zarówno zwiększeniem obrotów, jak i rozpoznawalności marki, składa się sukces takich sklepów YES, jak ten w galerii Gemini Park Tarnów. Zarówno jej lokalizacja, jak i poziom zarządzania całym centrum oraz profesjonalna obsługa w samym salonie – wszystko to składa się na bardzo pozytywne opinie naszych Klientów – komentuje Grzegorz Sobierajski, YES.

Najemcy zauważają optymistyczne tendencje sprzedażowe i są zadowoleni z osiąganych wyników : – Obecnie odnotowujemy wzrost obrotów i mamy nadzieję, że tendencja ta będzie się utrzymywać – mówi Eliza Dorosz – Panek , Rzecznik Prasowy, Rossmann.

Kolporter, który posiada dwa salony prasowe w Gemini Park Tarnów także liczy na wzrost obrotów: – Jesteśmy usatysfakcjonowani naszymi wynikami sprzedaży. W Gemini Park Tarnów posiadamy 2 salony prasowe – w związku z ich dobrą lokalizacją liczymy na dalszy wzrost sprzedaży – Grzegorz Maciągowski, Kolporter.

Najemcy działu rozrywki zauważają wzrost odwiedzalności centrum, który przekłada się na obroty:

– Jestem zadowolony z obecności w Gemini Park w Tarnowie – mówi Paweł Ucherski reprezentujący Ogródek Zabaw Dziecięcych „Fair Play” – Gemini systematycznie kreuje świadomość i zainteresowanie swoją ofertą na rynku . Ta, aktywność -imprezy i promocje organizowane w centrum powodują, że nasze stoiska są znacznie częściej odwiedzane– dodaje P. Ucherski.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu