Punta Prima z agencją Triple PR

Do grona klientów Triple PR dołączyła śródziemnomorska restauracja Punta Prima. W ramach współpracy do zadań Agencji należą między innymi: działania Media Relations, prowadzenie profilu restauracji Punta Prima na Facebooku, monitoring mediów i działania wspierające.

Restauracja Punta Prima mieści się na ulicy Obrzeżnej w Warszawie, w sercu rozwijającego się Służewca Przemysłowego. To idealne miejsce na spotkania biznesowe, towarzyskie i rodzinne. Restauracja serwuje dania z Włoch, Hiszpanii, Grecji, czy Francji, jak również z kuchni polskiej. Stałe menu jest urozmaicone daniami sezonowymi.

Agencja Triple PR świadczy kompleksowe usługi public relations zarówno z zakresu Brand PR, jak i PR korporacyjnego. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym i działaniach Media Relations. W portfolio usług znajdują się też działania wizerunkowe w Internecie. Wśród klientów Agencji znajdują się m.in. takie firmy jak Monster Worldwide Polska, Laboratorium Kosmetyczne Floslek, Komandor, Ceramstic, Ringier Axel Springer, Lubię to – Social Media Agency, mail-media, Krajowa Unia Producentów Soków oraz Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD.

Projektem po stronie Agencji zajmują się Agata Górnicka – PR Specialist oraz Ada Wysocka – Junior PR Specialist.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu