Prawdziwie mobilne LOTTO z gwiazdkami

Tagi:

Jeżeli szukasz informacji o wynikach losowań gier LOTTO? Już je znalazłeś. Jeżeli chcesz poznać wysokość swojej wygranej czy dowiedzieć się gdzie jest najbliższa kolektura? Nic prostszego, dzięki nowej aplikacji m.LOTTO odpowiedzi na te pytania znajdziesz we własnym telefonie. Aplikacja już znajduje uznanie użytkowników – w Ovi Store otrzymała 5 gwiazdek a 4 w App Store!

Aplikacja m.LOTTO jest odpowiedzią na potrzeby miłośników gier liczbowych, którzy wszelkie niezbędne dane dotyczące ich ulubionych produktów LOTTO chcą mieć zawsze pod ręką. Jest ona dostępna na telefony z systemami: Android (2.2 i nowszy), Symbian (S60^5 i nowszy), iOS oraz na telefonach obsługujących Javę. Można ją bezpłatnie pobrać ze strony m.lotto.pl bądź znaleźć bezpośrednio w Google Play, Ovi Store i App Store.

Przejdźmy do szczegółów. Informacją podaną w pierwszej kolejności po otwarciu aplikacji jest lista najwyższych wygranych oraz oferowane przez LOTTO nowości. Z głównego ekranu łatwo można przejść do zakładek gier LOTTO. Dzięki zastosowaniu intuicyjnej nawigacji po prostu nie da się zabłądzić. Wybierając interesującą nas grę korzystamy z informacji o aktualnych wynikach jej losowań, wysokościach wygranych oraz wszystkich wynikach archiwalnych. Dla każdej z gier LOTTO zastosowało ten sam układ graficzny, pozwalający na szybki dostęp do informacji bez ich poszukiwania.

Do dyspozycji grających jest także wyszukiwarka kolektur. Funkcja ta pozwala na znalezienie wszystkich najbliższych punktów sprzedaży sieci LOTTO. To oznacza, że z m.LOTTO w telefonie można wyjechać na wakacje w każdy zakątek Polski, i to bez obaw, że w razie potrzeby nie znajdzie się najbliższej kolektury. Nawet Graczy nie wyjeżdżających na wakacje nie pozostawimy bez pomocy – w przypadku wystąpienia problemu, należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego, a specjaliści LOTTO pomogą!

Udostępniając tę bezpłatną aplikację LOTTO stara się połączyć rzetelny przekaz z szybkością działania, oszczędzając przy tym czas Klientów. Należy jednak pamiętać, że aplikacja wykorzystuje dostępne połączenia internetowe do pobierania danych, dlatego też przed rozpoczęciem korzystania warto sprawdzić stawki za usługi internetowe u swojego operatora.

LOTTO będzie rozwijać aplikację poprzez dodawanie nowych funkcjonalności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu