Polska chmura w e-sklepach

przez | 29/03/2012

Storino.pl to polskie narzędzie do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, oparte na technologii Cloud Computnig, czyli przechowywania danych w chmurze informacyjnej. W błyskawiczny sposób pozwala przesłać zdjęcia, filmy, nagrania i inne dane z telefonu na komputer albo inne urządzenie. Z drugiej strony Storino.pl umożliwia stały dostęp do plików, które użytkownik przechowuje w Chmurze. Storino.pl współdziała z systemami Android oraz IOS.

Storino.pl jest pierwszym dyskiem internetowym dystrybuowanym za pośrednictwem sklepów internetowych. Od kliku dni aplikację można nabyć między innymi w sklepach: avans.pl, morele.net, magicznaplaneta.pl, medialux.pl, planetabezvat.pl. Pomysłodawcy tego rozwiązania liczą, iż klienci zainteresują się Storino.pl przy okazji zakupu sprzętu komputerowego lub telefonu. Storino.pl można bowiem traktować jako dodatkowy dysk zewnętrzny zwiększający pamięć laptopa, tabletu czy też smartphona.

Storino.pl, aplikacja wrocławskiej firmy SkyStorage, jest dostępna w języku polskim i jest dostosowana do polskich warunków. Więcej informacji o Storino.pl można znaleźć na www.storino.pl, blog.storino.pl i www.facebook.com/storinopl