Nowości w OXY24 – więcej aplikacji i abonament za pół ceny

OXYCOM poinformował o znaczącym rozszerzeniu listy aplikacji dostępnych w ramach usługi OXY24 – w ofercie pojawiło się m.in. specjalistyczne oprogramowanie firm Chandney Software oraz OWEOB Promocja. Ze wszystkich aplikacji dostępnych w OXY24 można korzystać w modelu chmurowym (bez konieczności instalowania ich w komputerze), a opłata uiszczana jest w modelu abonamentowym lub per godzina.

Firma uruchomiła również nową ofertę promocyjną, w ramach której klienci, którzy zaczną korzystać z OXY24.pl do końca kwietnia, otrzymają bezterminowo 50% rabatu na abonament.

Pojawienie się nowego oprogramowania na chmurowej platformie OXYCOM jest efektem rozszerzenia współpracy z czołowymi polskimi dostawcami oprogramowania dla budownictwa – firmami OWEOB Promocja (oferującą aplikację kosztorysową SeKo PRIX oraz połączone z nią bazy cenowe SEKOCENBUD do kosztorysowania) oraz Chandney Software (producentem programów WINBUD iKosztorys w wersjach Start oraz Prof).

Nowe aplikacje uzupełnią ofertę OXY24-Budownictwo, czyli zestaw aplikacji skomponowanych z myślą o odbiorcach z branży budowlanej i architektonicznej, oferowany za pośrednictwem „chmury” i rozliczany w korzystnym dla klientów modelu płatności za użycie lub abonamencie.

Dzięki OXY24-Budownictwo użytkownicy specjalistycznego oprogramowania zyskują nowe możliwości – OXYCOM umożliwia korzystanie ze znanych im aplikacji w zupełnie nowy sposób. Podstawową korzyścią jest możliwość precyzyjnego dobrania odpowiedniego dla danej firmy pakietu oprogramowania, który w 100% zaspokoi potrzeby pracowników. Co ważne, wszystkie te narzędzia dostarczane są do klienta za pośrednictwem technologii cloud computing – nie trzeba ich instalować na lokalnych komputerach, aktualizować, czy utrzymywać.

Atutem usługi jest też unikalny model rozliczania kosztów korzystania z oprogramowania. Klienci OXYCOM nie muszą wykładać jednorazowo znacznych kwot na zakup licencji na specjalistyczne oprogramowanie, także to używane sporadycznie – opłata za korzystanie z aplikacji oferowanych w ramach Pakietów branżowych uiszczana jest w postaci abonamentu za usługę. Co więcej – w przypadku rzadziej używanych aplikacji, możliwe jest rozliczanie godzinowe (dzięki czemu firma może zredukować wydatki, płacąc wyłącznie za czas, w którym program faktycznie jest używany).

Więcej informacji o OXY24 oraz ofercie promocyjnej znaleźć można na stronie:

http://www.oxysoft.pl/pakiet_budownictwo

Pełna lista oprogramowania dostępnego w ramach OXY24 (wraz z przykładowymi cenami) dostępna jest na stronie:

http://www.oxysoft.pl/lista_dostepnych_aplikacji.php

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu