Nowa wersja serwisu OcenBank.pl

Nowa wersja serwisu o bankach OcenBank.pl została przygotowana z myślą o wszystkich internautach, którzy poszukują opinii na temat banków i ich produktów, a także tych klientów banków, którzy chcą zamieszczać swoje własne opinie i dzielić się nimi ze znajomymi w serwisach społecznościowych.

1 OcenBank.pl

Łatwiejszy dostęp do niektórych funkcji, szybsze odnajdywanie opinii o konretnych bankach czy też funkcjonalność umożliwiająca łatwe dzielenie się informacjami z serwisu w portalach społecznościowych – to tylko niektóre z ważniejszych funkcjonalności.

Z jakich ulepszeń mogą korzystać obecnie użytkownicy serwisu?

Nowością w witrynie OcenBank.pl jest pojawenienie się odnośników do portali społecznościowych: G+, Facebook oraz Twitter’a. Ma to ułatwić użytkownikom dzielenie się informacjami ze swoimi znajomymi.

2 OcenBank.pl

Dzięki zmianom graficznym, mającym na celu ujdenolicenie kilku sekcji oraz lepszy odbiór treści przez użytkowników, serwis stał się jeszcze bardziej czytelny i bez problemu można szybko dotrzeć do poszukiwanych informacji.

Bezpośredni dostęp do opinii o każdym banku z większości podstron serwisu – to kolejna zmiana mająca na celu łatwiejszą nawigację w naszym serwisie – dodają właściciele serwisu.

3 OcenBank.pl

OcenBank.pl nie jest jedynie zbiorem opinii o bankach. Jego istotną częścią są obecnie również artykuły finansowe i aktualności na temat finansów i bankowości, będące źródłem wiedzy o aktualnej sytuacji na rynkach finansowych.

Dzięki drobnym zmianom mającym na celu zwiększenie liczby odwiedzin z wyszukiwarek, więcej osób jest w stanie bezpośrednio z nich dotrzeć do opinii o wybranym banku.

Przy okazji aktualizacji serwisu uaktualniona została lista banków. Uwzględniając bieżące zmiany na rynku instytucji finansowych, do listy ocenianych banków dodano nie tylko kilka nowych banków działających w Polsce, ale również firmy oferujące standardowe produkty bankowe czy popularne parabanki. Są to na przykład czy Kasy Stefczyka, które mają już bardzo silną pozycję na rynku usług bankowych i wciąż zdobywają nowych klientów.

Wraz z poprawą statystyk dotyczących spędzanego czasu w serwisie, jednocześnie wzrosła ilość dodawanych ocen i komentarzy – podsumowują wprowadzone zmiany właściciele OcenBank.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu