Strona dla fanów marki Peiying

Tagi:

Od 10 lutego na Facebooku dostępny jest fanpage Peiying – Car Audio. Jest to strona dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat nowych trendów oraz ciekawych wydarzeń z dziedziny car audio. Dodatkowo strona ma być źródłem informacji o produktach oferowanych przez Peiyinga oraz miejscem wymiany opinii z ich użytkownikami.

Wszelkie opinie pozwolą producentowi marki na bieżąco reagować na potrzeby konsumentów oraz na wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.

Wraz ze startem strony, Peiying przygotował dla swoich fanów konkurs z nagrodami. 26 marca na profilu Peiyinga ruszyła aplikacja Pozytywne Wibracje. W konkursie może wziąć udział każdy kto polubi stronę Peiying Car Audio. Zasady konkursu są bardzo proste. Po wejściu w aplikację pojawia się radio, z którego 10 razy w ciągu dnia przez 20 minut popłynie muzyka. Użytkownik ma za zadanie włączyć radio w czasie kiedy ono gra. Każdy użytkownik w ciągu dnia ma tylko jedną próbę oraz jedną możliwość podpowiedzi. Po poprawnym włączeniu radia, uczestnik konkursu uzyskuje informację o czasie jaki uzyskał oraz otrzymuje jeden punkt. Należy uzyskać jak najkrótszy czas między możliwością włączenia radia, a jego rzeczywistym włączeniem. Jeśli uczestnik konkursu włączy nieaktywne radio traci próbę. By uzyskać dodatkową próbę, a przez to możliwość poprawienia swojego czasu i zdobycia dodatkowych punktów, należy zaprosić do aplikacji konkursowej trzech znajomych.

Konkurs składa się z pięciu etapów. Wygrywa ta osoba, która uzyska w każdym etapie (jeden tydzień) jak największą liczbę punktów i jak najniższą wartość czasową. Nagrodą główną w każdym etapie konkursu jest radio samochodowe PY9268 gwarantujące potężną moc i doskonałą jakość dźwięku oraz wiele praktycznych funkcji dodatkowych. Nagrodą pocieszenia dla dwóch kolejnych osób jest zestaw 6,5″ 3-drożnych głośników współosiowych PY-BG653T6 z serii Alien.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu