Sakana rozwija swoją sieć franczyzową

przez | 28/03/2012

Najbardziej prestiżowa sieć restauracji Sakana Sushi na przełomie 3 miesięcy otworzyła dwie nowe restauracje w systemie franczyzowym: w Krakowie i na Warszawskich Kabatach przy ul. Wąwozowej.

Kiedy w 2001 roku w Warszawie w sąsiedztwie Teatru Wielkiego Opery Narodowej przy ulicy Moliera 4/6 powstała pierwsza restauracja Sakana nikt nie spodziewał się że za 10 lat to już nie będzie tylko jedna restauracja ale sieć doskonale prosperujących i prestiżowych lokali ,które dodatkowo otwierają sieć franczyzową .Sakana w przeciągu trzech miesięcy otworzyła dwie nowe restauracje; w Krakowie i na Warszawskich Kabatach. Była to pierwsza w Polsce restauracja sushi działająca w formie rolling baru, gdzie dookoła stanowisk Sushi Masterów pływały łódeczki z potrawami, a klienci mogli podpatrywać sposób ich przygotowywania i poznać tajniki kuchni japońskiej. Jak widać, Sakana nie spoczywa na laurach, cały czas stawia na dynamiczny rozwój i stale zwiększa jakość swoich potraw.

Sakana na Moliera jest już kultowa, również Burakowska otwarta 3 lata temu w błyskawicznym tempie stał się jednym z najmodniejszych miejsc w stolicy , a do grona stałych klientów do dziś należą gwiazdy i przedstawiciele biznesu To właśnie Sakana oferuję  najwyższą jakość i najlepszą obsługę w mieście! Teraz SAKANA kojarzona jest nie tylko z wybornym sushi, ale również z promocją zdrowego trybu życia. Swoją dietę na potrawach Sakany opierają gwiazdy przygotowujące się do udziału w imprezach o charakterze sportowym. Tomasz Karolak podczas przygotowań do zawodów w triathlonie spożywał głównie sushi, które dzięki wysokiej zawartości białka pomogło mu wyrzeźbić sylwetkę.

Zasługę za tak szybki i prężny rozwój ponosi dwóch młodych mężczyzn Filip Romanik i Marcin Rylski ,zatrudniają najlepszych sushi masterów ,którzy  przeszli twardą szkołę wymagających nauczycieli sztuki kulinarnej z Japonii.

Dzisiaj Sakana to sześć restauracji w największych miastach w POLSCE. Ambicją marki jest dalszy rozwój i stworzenie dużej sieci, charakteryzującej się doskonałym designem i wyśmienitą kuchnią.

Dlatego SAKANA oferuje nowe możliwości biznesowe – franczyzę dla chętnych do współpracy partnerów, oferują w zamian swoje bezcenne dziesięcioletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności.