Odkryj potencjał centrali telefonicznej w chmurze. Zaproszenie na bezpłatne webinarium

Jak skutecznie zarządzać połączeniami w przedsiębiorstwie? Jakie są zalety wirtualnej centrali telefonicznej? Jak wykorzystać ją w służbie efektywnego biznesu?

Odpowiedzi na te pytania poznają słuchacze bezpłatnego webinarium VPBX – wirtualna centrala telefoniczna. Zmień oblicze komunikacji w twojej firmie, które odbędzie się w najbliższą środę 28 marca o godz. 11.00.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu edukacyjnego Focus na wiedzę – cloud computing w biznesie, którego celem jest upowszechnianie wiedzy nt. nowych technologii dla przedsiębiorstw. Projekt  jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie środowiska biznesowego nowoczesnymi technologiami w modelu SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa).

Wszyscy zainteresowani mogą zapisać się na webinarium poprzez stronę www.staccienainnowacje.pl. Link do listy webinariów http://www.staccienainnowacje.pl/lista-webinariow-strefa-klienta/. Spotkanie poprowadzi ekspert projektu Focus na wiedzę – cloud computing w biznesie Jacek Piątkowski, Dyrektor Sprzedaży Focus Telecom Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu